У Запоріжжі відбулось змагання «Козацька наснага»

1727

Більше двох десятків років учні запорізьких закладів професійної освіти в  перші теплі весняні дні зустрічаються у парку відпочинку «Дубовий гай», аби визначити кращих у комплексних змаганнях «Козацька наснага».

До програми цього спортивно-патріотичного заходу традиційно входить вісім дисциплін, змагаються в яких лише чоловічі команди: естафета, гирьовий спорт, підтягування на поперечині, «втеча козака з неволі», піднімання козака, перетягування каната, боротьба на поясах та метання довбні.

Нинішнього року «Козацька наснага» зібрала чотирнадцять команд. Конкуренцію учням професійних закладів обласного центру склали гості з Бердянська, Осипенки, Чубарівки та Поліг.

Чудова погода, що панувала цього дня у Запоріжжі, сприяла проведенню змагань на свіжому повітрі. Традиційно найбільшу кількість глядачів зібрали індивідуальні види – підтягування та гирьовий спорт. Хлопці завзято підбадьорювали та підтримували своїх колег. У підтягуванні на поперечині не знав собі рівних представник Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти Максим Дворецький, який підтягнувся 19 разів. А в змаганнях гирьовиків впевнено обійшов конкурентів учень Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник», Дмитро Загоринич, з показником у 23 підйоми.

За підсумками усіх восьми дисциплін змагань найміцнішими виявилися козаки Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник», які й порівнянні з минулим роком покращили свій результат, піднявшись з другого на перше місце. Другими цього року стали учні Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту. Третє місце у Запорізького машинобудівного вищого професійного училища.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

 

Коментарі

коментарів