У Запоріжжі відзначили ювілей перемоги легендарної студентської команди «Надія-ЗНУ» у чемпіонаті України з мініфутболу

58

26 грудня у спортивному комплексі Запорізького національного Університету відбувся товариський матч, присвячений до 30-річчя перемоги легендарної студентської  команди «Надія ЗНУ» в Чемпіонаті України з мініфутболу. Цей студентський колектив мав довгий і яскравий спортивний шлях, відзначений багатьма перемогами. Серед них – перемога в Чемпіонаті України з мініфутболу в 1992 році. Саме на честь 30-ї річниці з цієї важливої дати в ЗНУ організували спортивний захід, із дотриманням всіх норм безпеки.

Під час урочистого відкриття матчу, привітали присутніх начальниця Управління молоді фізичної культури та спорту ОВА Наталія Власова, в.о. ректора Запорізького національного університету Микола Фролов, начальник Запорізького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель, колишній декан факультету фізичного виховання ЗНУ, професор, кандидат педагогічних наук Світлана Волкова.

Головними ж героями зустрічі стала команда ветеранів «Надія-ЗНУ» у складі якої виступали колишні гравці команди, котрі свого часу принесли їй чимало перемог. А протистояли господарям майданчику гості з сусіднього обласного центру – «Механі затор» (Дніпро). 

Суперники потішили глядачів яскравою та майстерною боротьбою, подарувавши аж десять голів. Більше поталанило цього разу «іменинникам» – ветерани «Надії-ЗНУ» перемогли гостей з рахунком 6:4. 

Та головне, все ж не цифри на табло, а свято спорту, і зустрічі зі старими друзями, яке вдалося організувати Запорізькому національному Університету навіть в такий непростий час. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів