У Запоріжжі визначилась найкраща команда з баскетболу 3х3 серед ЗПО

1286

Слідом за ученицями закладів професійної освіти Запорізької області, кращих у змаганнях з баскетболу 3х3 визначили юнаки. Першість проходила у трьох групах – запорізькій, бердянській та мелітопольській. Загалом участь в ній взяли команди двох десятків навчальних закладів.

У Запоріжжі силами мірялися дев’ять команд. Змагання проходили на базі Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею. Спершу учасники змагалися між собою в двох групах. В результаті до фіналу вийшли чотири збірні:

• «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»;
  • «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»;
  • «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»»;
  • «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти».

У півфіналі команда політехнічного центру професійно-технічної освіти мінімально здолала центр професійно-технічної освіти водного транспорту 3:2. В іншій парі господарі змагань, торгово-кулінарний ліцей, програли училищу «Моторобудівник» 3:7.

В поєдинку за третє місце команда професійно-технічної освіти водного транспорту перемогла професійний торгово-кулінарний ліцей 9:5.

У фіналі «Моторобудівник» впевнено домінував над збірною політехнічного центру професійно-технічної освіти, і в результаті виборов перше місце вигравши зустріч 10:3.

«У змаганнях зі стрітболу я беру участь вже третій рік поспіль. Гра цікава, але мені більше подобається класичний баскетбол. А взагалі я кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, люблю спорт і беру участь у всіх видах Спартакіади. У попередні роки нам не вдавалося піднятися вище другого місця. Але цього разу ми добре готувалися, провели кілька спарингів напередодні турніру і все вдалося! У фіналі зустрілися з тією ж командою, яку виграли в групі, тож були впевнені в своїх силах і перемогли», – розповідає учень Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник»» Данило Ходак.

Наступним видом програми Cпартакіади серед закладів професійної освіти стане волейбол, першими зійдуться у поєдинках дівчата, слідом за ними лідерів з’ясують хлопці.