У Запоріжжі визначився переможець Обласного етапу Спартакіади України з настільного тенісу серед учнів закладів професійно-технічної освіти

2106

Другий тиждень поспіль Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей приймає змагання з настільного тенісу серед учнів закладів професійно-технічної освіти Запоріжжя. Минулого тижня силами мірялися дівчата, а цього – за тенісними столами зустрічаються юнаки. В перший день змагань за право вийти до фіналу Обласного етапу Спартакіади України з настільного тенісу, у запорізькій зоні сперечалися десять команд:

Група А

  • Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту;
  • Запорізьке вище професійне училище;
  • Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти;
  • Вільнянський професійний ліцей;
  • Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей.

Група Б

  • Запорізький правобережний професійний ліцей;
  • Запорізьке машинобудівне вище професійне училище;
  • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»;
  • Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту.

Настільний теніс – один з найпопулярніших видів спорту серед учнівської та студентської молоді. Багато хто з юнаків віддає перевагу цьому виду активного дозвілля у вільний час. Те що у багатьох учасників є певний досвід – довели азартні зустрічі за тенісними столами. В результаті цікавих протистоянь з першої групи до фінального етапу вийшли команди Запорізького вищого  професійного училища, Вільнянський професійний ліцей, Запорізьке машинобудівне вище професійне училище та Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

“Я взагалі професійно займаюся, футболом грав у ДЮСШ «Металург», а як прийшов навчатися до училища, вподобав ще й настільний теніс. Дуже люблю активне дозвілля – вже рік граю, а на змагання мене запросили вперше. Мені вдалося перемогти своїх суперників, але не скажу що це далося легко. Тут всі хлопці з хорошим рівнем гри”, – розповів один з фіналістів, учень Запорізького вищого професійного училища Федір Будко.

Одночасно із змаганнями у Запоріжжі проходили зональні етапи обласної першості у Мелітополі та Бердянську, де також визначилися переможці.

У другий день змагань квартет фіналістів запорізького етапу та переможець мелітопольської зони – Якимівський професійний аграрний ліцей, зустрілися у спортивному залі Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею, аби визначити переможця. Команди зіграли між собою по колу. Не зазнавши жодної невдачі перше місце вибороли хлопці Якимівського професійного аграрного ліцею. Поступившись лише гостям, другими стали учні Запорізького вищого професійного училища. Третє місце у Вільнянського професійного ліцею. Далі розташувалися Запорізьке машинобудівне вище професійне училище та Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

За підсумками змагань серед юнаків та дівчат, буде складено збірну Запорізької області, яка вже найближчим часом представить наш край на Всеукраїнському фіналі Спартакіади України з настільного тенісу серед закладів професійно-технічної освіти, що відбудеться вже найближчим часом.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

 

 

Коментарі

коментарів