У Запоріжжі викладачі фізкультури залучають дітей переселенців до рухової активності

88

 Щотижня у Запорізькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара проходить Недільна Школа розумного руху – Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Молочанської міської ради Запорізької області проводить заняття з рухової активності для дітей вимушено переміщених осіб, на тему: “Підтримка психофізичного і емоційного здоров’я дітей в умовах воєнного стану”. Про це розповідає завідувачка кафедри фізичної культури і спорту КЗ Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олена Аксьонової.

Мета таких зустрічей – підтримати один одного, отримати психофізичне розвантаження, позайматися фізичними вправами “Школи розумного руху”.

Під час спортивно-розважального заходу малеча  рухаючись, вчиться комунікувати, відчувати власні емоції та ділитися ними з іншими хлопчиками та дівчатами. Виконуючи різні завдання, дітлахи спілкуються і заряджаються позитивними емоціями, що в нинішніх умовах велика цінність!

Відзначимо, що проводити захід допомагають викладачі фізичної культури запорізьких шкіл та закладів дошкільної освіти. Таким чином педагоги роблять свій внесок у спільну перемогу, посилюючи віру та стійкість маленьких українців і українок. 

Долучилися до «Школи розумного руху» і артисти Запорізького обласного академічного театру – після цікавих рухових занять дітки ВПО можуть відвідати виставу театру. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів