У Запоріжжі визначили переможниць обласних змагань з баскетболу серед студенток коледжів

1251

19-21 листопада у спортивному залі Запорізького авіаційного коледжу проходив обласний етап Спортивних ігор коледжів з баскетболу серед жіночих команд. Сильнішого з’ясовували команди семи навчальних закладів регіону:

 • Економіко-правничий коледж ЗНУ;
 • КВНЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР;
 • Педагогічний коледж КВНЗ «ХННРА» ЗОР;
 • Коледж класичного приватного університету;
 • Запорізький гуманітарний коледж НУ «Запорізька політехніка»;
 • Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка;
 • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ.

У перші ігрові дні дівчата виборювали право виступити в фіналі у двох підгрупах. В результаті пройшли до фіналу Коледж класичного приватного університету, Педагогічний коледж, Запорізький гуманітарний коледж та Запорізький авіаційний коледж.

 • Всі команди цього року в принципі були рівні, всі ігри пройшли в напружені боротьбі, дуже емоційно дівчата грали, боролися за кожен м’яч, навіть ті хто був в аутсайдерах – прагнули, старалися. Дівчата не байдужі до результату, ніколи не здаються, змагаються до кінця. У них є принципи, є характер, є інтерес до баскетболу і це радує! Але вирішальний фактор все ж зіграв досвід – цього року вступили у коледж КПУ дівчата, які грають у вищій лізі за запорізьку «Козачку-КПУ», вони і принесли перемогу своїй команді, – розповідає головний суддя змагань, суддя національної категорії Петро Ткачук.

В останній день змагань у півфіналах визначилися претенденти на медалі. Так за «бронзу» зійшлися господарі змагань – дівчата з авіаційного коледжу, та збірна гуманітарного коледжу. В азартній грі, де боротьба йшла за кожне очко, а лідер змінювався неодноразово, перемогу здобула збірна Запорізького гуманітарного коледжу НУ «Запорізька політехніка».

У поєдинку за «золото» переконливу перемогу здобули студентки коледжу класичного приватного університету – 41:23, у складі яких тон грі задавали баскетболістки «Козачки-КПУ» Ксенія Панькіна та Альбіна Пашкіна. Не дивно, що одну з дівчат – Ксенію Панькіну, було визнано MVP турніру.

 • Змагання сподобалися, але було значно жорсткіше, ніж у професійному баскетболі. Не всі учасниці знають тонкощі баскетболу, іноді через емоції грали грубо, і через це мені було складно грати – забагато контактної гри. Але ми впоралися! В нашій команді я і Альбіна професійно граємо у баскетбол, а решта дівчат не баскетболістки, але люблять спорт і ми добре зігралися, було розуміння, приємно було грати, – поділилася враженнями MVP турніру, студентка коледжу КПУ Ксенія Панькіна.

 Трійка кращих команд Запорізького обласного етапу Спортивних ігор коледжів з баскетболу серед жіночих команд 2019:

 1. Коледж класичного приватного університету;
 2. Педагогічний коледж КВНЗ «ХННРА» ЗОР;
 3. Запорізький гуманітарний коледж НУ «Запорізька політехніка».

За результатами змагань буде складено збірну, яка навесні представить Запорізьку область на Всеукраїнських іграх коледжів з баскетболу.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів