У Запоріжжі завершився фінальний етап чемпіонату України з гандболу серед шкільних команд

1351

З 6-го по 10-те березня у місті Запоріжжі проходив фінальний етап чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2006 року народження «Стрімкий м’яч». 

За умовами змагань команди-фіналісти були розділені на дві підгрупи: посівши перше місце у своїй групі команда мала змогу випробувати свої сили у фінальній грі за І-ІІ місце в чемпіонаті.

Вихованці Сквирської ДЮСШ імені ЗТУ Воропая П.М. на чолі з тренером Андрієм Хомяком у груповому турнірі, подолавши суперників з міста Чорноморськ Одеської області, міста Зіньків Полтавської області та господарів ‒ команду ДЮСШ імені ЗТУ Ю.Лагутіна міста Запоріжжя, у фінальній грі зустрілися з командою міста Вишгорода Київської області.

Слід зазначити, що у 2019 році вихованці Сквирської ДЮСШ у фінальній грі зустрічалися з командою Вишгородської РКДЮСШ де, на жаль, сквиряни поступилися та стали срібними призерами чемпіонату сезону 2018/2019 року.

У сезоні 2019/2020 року фортуна була на боці сквирян, адже зустріч двох команд суперників з Київської області була за нашими вихованцями. Гра була яскравою та майстерною з боку обох команд. Фінал закінчився нічийним рахунком 17:17, і лише додаткові 7-ми метрові кидки виявили переможця турніру: ними стали сквиряни, перегравши суперника з рахунком 4:3.

Вітаємо наших юних гандболістів: Оскілко Вадима, Майорко Дмитра, Войцехівського Владислава, Олійника Павла, Войцехівського Олега, Майорко Миколу, Сидоренко Давида, Хоменко Романа, Березовського Євгена, Михайлевича Євгена та їх тренера-викладача Андрія Хомяка.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів