У Запоріжжі змагалися найсильніші борці-юніори України і Польщі

349

30-31 січня у палаці спорту «Запоріжалюміньбуд» відбувся ХХVI Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту Євгена Трухіна. Ці змагання – одні з найпрестижніших вітчизняних турнірів серед юніорів, і є етапом відбору до національної збірної України. Крім того за роки свого існування турнір Трухіна виховав чимало знаних спортсменів – його переможці згодом неодноразово ставали чемпіонами Європи та світу.

У 26-му за ліком турнірі взяли участь 130 спортсменів з різних областей України, а також юніорська збірна Польщі. Нажаль, анонсована раніше команда Молдови не змогла дістатися Запоріжжя через негоду.

Тим не менш, від цього змагання не втратили накалу. Двічі зуміли від значилися на рідному килимі запоріжці – бронзові нагороди вибороли Сергій Крандаков (55 кг) та Рамазан Гусейнов (82 кг).

Зазначимо, що участь у нагородженні переможців та призерів турніру взяв начальник Запорізького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель.

Запорізьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів