У Запоріжжі зустріли чемпіонку Всесвітніх шкільних Ігор

327

Сьогодні у Запорізькому обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулася зустріч з чемпіонкою Всесвітніх шкільних Ігор Ангеліною Бондаренко та її тренером Дмитром Вікторовичем Некрасовим.

Нагадаємо, нещодавно у Белграді спортсменка з Токмака виграла золоту нагороду цих престижних змагань, здобувши три перемоги у вазі 46 кг. Зазначимо, що українські борчині блискуче виступили на цих змаганнях, виборовши золоті нагороди в усіх вагових категоріях! Всесвітні шкільні ігри серед спортсменів до 15 років проходили вперше, участь в них взяли 35 країн. України  представили 250 спортсменів, в підсумку наша команда посіла перше місце шкільних змагань!

Начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Олексійович Шепель привітав Ангеліну та її наставника з чудовим результатом. Дівчині вручили цінний подарунок – спортивний костюм з олімпійської колекції. Також присутні на зустрічі представники ЗМІ мали можливість поставити питання юній чемпіонці та її наставнику.

Дмитро Некрасов розповів, зо ці змагання були першими міжнародними для Ангеліни. До цього вона тричі була чемпіонкою країни, в тому числі виграла гімназіаду України, здобувши право виступати на Іграх у Белграді. Втім і спортсменка і тренер були налаштовані рішуче – і ставили собі за мету лише перемогу.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів