У Запорізькому спортивному ліцеї відзначили Олімпійський день

255

Заходи, з нагоди Міжнародного Олімпійського дня продовжують крокувати Запоріжжям. Сьогодні таке тематичне свято відбулося у Запорізькому обласному спортивному ліцеї, організований Запорізьким обласним відділенням НОК України, та управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації. 

Учасників заходу привітали Наталя Власова, Володимир Лобанов  та призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Леся Повх.

Як зазначила начальниця управління молоді та спорту ЗОДА Наталія Власова, звертаючись до учасників – це чудова нагода для кожного розділити унікальні та універсальні олімпійські цінності, зробити крок назустріч нашим майбутнім перемогам та відчути себе справжнім олімпійцем. Це велике свято спорту, яке неможливо зупинити навіть під час війни, адже воно пропагує силу, мужність, єднання, наполегливість та обов’язково Перемогу, яка завжди бореться у спорті і сьогодні така потрібна нашій Україні. 

У заході, окрім учнів спортивного ліцею та спортсменів Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, взяли участь директор спортивного ліцею Лариса Білова та викладачі спортивного ліцею, директор ЗОШВСМ Олексій Гацуля та тренери ЗОШВСМ, СДЮШОР та ДЮСШ з видів спорту, а також діти із вимушено переміщених сімей, з тимчасово окупованих територій України. Незамінну складову Олімпійського дня – спортивну «руханку» провела чемпіонка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Ольга Стражева.

Також показали клас спортсмени відділень: греко-римської та вільної боротьби, веслування на байдарках та каное, вітрильного спорту, тріатлону та веслування академічного.

Свято спорту, здоров’я та єдності – Олімпійський день, проведений у Запорізькому спортивному обласному ліцеї, показав, що олімпійські цінності не зникають навіть під час війни. Миру всім нам, Запоріжжю, Запорізькому краю та всій Україні!

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів