У змаганнях зі стрітболу серед запорізьких закладів професійної освіти фаворит підтвердив свій статус

756

На базі Запорізького вищого професійного училища відбувся фінальний етап обласних змагань з баскетболу 3х3 серед учениць закладів професійної/професійно-технічної освіти регіону. У вирішальній битві зійшлися команди шести закладів:

  • Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей;
  • Запорізьке вище професійне училище;
  • Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник;
  • Запорізький правобережний професійний ліцей;
  • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізьке вище професійне училище моди і стилю.
  • Спочатку ігри відбувалися у трьох підгрупах – у Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі, де загалом змагалися п’ятнадцять команд. А сьогодні шістка фіналістів бореться за призові місця в обласному центрі. Наша задача – відібрати кращих гравців до зірної Запорізької області, яка представить регіон на Всеукраїнських змаганнях серед закладів професійної/професійно-технічної освіти, –  розповів спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН Едуард Мотора.  

Від самого початку серйозну заявку на перемогу зробили дівчата вищого професійного училища моди і стилю. Вже кілька років ця команда лідирує в обласних стрітбольних змаганнях. Злагоджені і спрацьована команда і цього разу не лишила суперницям ніяких шансів у п’яти іграх конкуренткам вдалося влучити у кошик лідерок лише двічі, три матчі дівчата з ліцею моди і стилю взагалі завершили без пропущених м’ячів. Як результат – переконливе перше місце, і черговий кубок переможця в колекцію рідного закладу.

  • В баскетбол граю ще зі школи, потім прийшла в училище мене помітили, ми почали збирати команду, тренувалися і досягати результатів, – розповідає майбутній кравець-закрійник Анастасія Горулько, – Цього року спочатку переживали, хвилювалися. Але  потім побачили рівень суперниць, увійшли в азарт, і вирішили  перемагати. Дуже щасливі знов принести перемогу рідному училищу.

Другими цього року стали баскетболістки вищого професійного училища «Моторобудівник», які обійшли решту команд за різницею очок.

  • Баскетболом захоплююся давно, ще зі школи. А в цій команді граю третій рік. Минулого разу були третіми, зараз другі – впевнено рухаємось до перемоги! У нас в команді головне це підтримка, взаєморозуміння, дружба – це наша головна зброя. Цього разу під час ігор було забагато емоцій, не змогли їх опанувати, певно це була наша основна помилка, – розповідає учениця училища «Моторобудівник» Аліна Мосійченко, яка опановує професію станочника широкого профілю.

Третє місце, набравши однакову кількість очок, поділили команда господарів фінального етапу – вищого професійного училища та Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею.

На черзі стрітбольні змагання серед чоловічих команд. 7-8 листопада юнаки визначать кращих у фіналі, а до того відбудуться ігри у підгрупах по всій області.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів