УАФ Grow – серія вебінарів з розвитку футболу в регіонах

962

UEFA Grow була представлена ​​після ретельного моніторингу європейського футбольного середовища, а також аналізу статистики та тенденцій. Хоча футбол є найбільш спостережуваним видом спорту у більшості країн Європи, цей огляд показав, що є сфери, в яких є місце для вдосконалення, такі як спроба збільшити рівень участі залученості населення країн.

«Очевидно, що футбол не може розвиватися, якщо люди не продовжують грати у гру. Те, як грають люди, також еволюціонує та змінюється. UEFA Grow прагне допомогти національним асоціаціям збільшити кількість зареєстрованих футболістів на масовому рівні. Оскільки, наразі відбувається цифрова революція,  UEFA Grow прагне допомогти національним асоціаціям адаптуватися відповідно до того, щоб залучати до футболу якомога більше людей, зазначив Керівник з стратегічного розвитку національних асоціацій UEFA Ноель Муні.

Проєкт UEFA GROW – проєкт з розвитку масового футболу, який ініціювала і впроваджує в Україні UEFA.

Суть проєкту полягає у збільшенні популяризації футболу на регулярній основі, підвищенні освіти для тренерів, можливостей професійного розвитку для вчителів та волонтерів, розвитку шкільних програм з акцентом на футбол серед дівчат, створення бази даних учасників проєкту (реєстрації юних футболістів в Інформаційно-статистичній базі даних Української асоціації футболу) для подальшої співпраці.

Реалізація проєкту стосується аматорського, дитячо-юнацького, жіночого, ветеранського футболу та людей з інвалідністю, які ним займаються.

Головна мета – збільшити число людей, які займаються футболом, з 1% від чисельності населення до середніх для асоціацій UEFA 3,4%.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України бере активну участь у проєкті. У вебінарах, які  триватимуть до кінця травня, задіяні представники центрального апарату КФВС МОН і голови обласних філій.

Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів