Учасників фінальних змагань «COOL GAMES» урочисто зустріли в луганській ЗОШ

1136

4 березня у актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Кремінна відбулася зустріч  з командою-учасницею фінальних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу «COOL GAMES». 

Привітати команди трьох вікових дивізіонів завітав  голова Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки  України, голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов. Він подякував  учням за проявлену волю до перемоги, батькам за підтримку талановитих дітей, вчителям фізкультури за плідну підготовку команд та керівництво закладу за пропаганду фізичної культури та олімпійського руху серед учнів, вчителів та батьків. Голова Луганського відділення (філії) КВФС МОН України також висловив слова вдячності організаторам та кураторам обласного етапу змагань, суддям, яким було довірено проводити фінальні зустрічі Всеукраїнського заходу Володимиру Пархомовичу, Олександру Кузьменку та Аліні Артеменко.

Діти розповіли своїм однокласникам та батькам про свою  підготовку до даних змагань, як вони провели час у МДЦ «Артек», які зробили висновки щодо  покращення виступів у естафетах, про свої знайомства з новими друзями з усіх регіонів України.  

На завершення зустрічі Луганським відділенням (філією) КВФС МОН України  учасникам команди та вчителям-представникам команди Луганської області були вручені сертифікати про участь у Всеукраїнських змаганнях та.  До поздоровлень команди, яка виборола 4 місце у даних змаганнях приєднався титульний спонсор керівник приватного підприємства «Лілея» Андрій Онопрієнко, який вручив командам солодкі призи.

Зустріч пройшла у піднесеній емоційній атмосфері – батьки горді за своїх дітей! Керівники горді за такий  талановитий викладацький склад! Очі дітей горять! Значить нові перемоги Луганської області попереду!

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів