Учасники ISF World Cool Games провели «генеральну репетицію» та відірвалися на Nations Night

813

Чим ближче до фіналу ІІ ISF World Cool Games, тим дні школярів та школярок стають дедалі насиченішими. Сьогодні вони мали чудову нагоду познайомитися між собою на враннішньому Welcome Party, вдень пройти «курс молодого бійця» в рамках International World Cool Games, а надвечір продемонструвати усе культурне багатство своїх країн на Nations Night. Надихнути юних учасників на плідний день завітали поважні гості: член Виконкому Міжнародної федерації учнівського спорту Мбай Абдула Бамба, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Іван Крулько, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Користуючись нагодою пан Мбайє Абдулає Бамба передав вітання від президента Міжнародної федерації учнівського спорту Лорена Петринки і зазначив, яку важливу місію виконують такі заходи, як Cool Games.

  • І ці часи, коли увесь світ потерпає від пандемії COVID-19, дуже важливо зберігати своє здоров’я, оптимізм та дружбу між народами. Cool Games якнайкраще вписується у головні принципи, які є основою роботи Міжнародної федерації учнівського спорту. Я бажаю учасникам, щоб кожен день, який ви проведете тут, у Києві подарував вам якомога більше позитивних емоцій і запам’ятався на довгі роки. Удачі і перемог, – сказав член Виконкому Міжнародної федерації учнівського спорту Мбай Абдула Бамба.

Як відомо, Cool Games це суто український «винахід», який з кожним роком здобуває дедалі більшу армію прихильників, що наглядно демонструє кількість учасників цьогорічного світового фіналу.

  • Ми повинні пишатися тим, що Cool Games – були створені і вперше проведені саме в Україні. Велика заслуга у цьому Комітету з фізичного виховання та спорту і Української федерації учнівського спорту. За такий короткий час до цього руху долучилися безліч країн. І це дуже круто, адже саме такі заходи зміцнюють міжнародний авторитет і дружні зв’язки між представниками різних культур. Я впевнений, що з кожним роком країн, які бажатимуть долучитися до цього руху ставатиме дедалі більше і ми зможемо спостерігати за цікавими та драйвовими змаганнями, – наголосив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Іван Крулько.

Відомо, що Cool Games – це спортивно-масовий захід, який не потребує спеціальної підготовки, тож він підходить для дітей різного віку. Також обов’язковою умовою є гендерна рівність у складі команд, тож кожен колектив налічує порівну дівчат та хлопців. А головним гаслом змагань є: «Будь розумним, активним, творчим! Be Cool!».

  • Головним завданням Cool Games є виховання справжніх лідерів серед школярів. Як ми знаємо, естафети не вимагають від учасників якихось унікальних навичок чи вмінь, кожен може виконати певні елементи цих. Однак тут на перший план виходить робота у команді, і саме на кожному лежить шматочок відповідальності за результат усього колективу. Це допомагає їм відчути впевненість у собі та у своїх партнерах. Це саме ті навички, які їм необхідні для того, щоб реалізовувати себе у звичайному житті, – сказав президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

Сьогодні ж учасники мали унікальну нагоду ознайомитись з усіма видами естафет, включених у програму ІІ ISF World Cool Games, а також краще познайомитись між собою. А допоміг їм у цьому новий формат активного дозвілля International Cool Games. В рамках цієї дисципліни усі учасники були розподілені на 7 колективів, тож школярі повинні були взаємодіяти з майбутніми суперниками. Цього ж дня вони були партнерами і справжніми друзями, які охоче допомагали та підтримували один одного.

  • Головним завданням International Cool Games було ознайомити учасників зі змагальною програмою і трохи їх розслабити та зблизити між собою, а також встановити дружні зв’язки. Ми навіть не визначали переможців, аби діти не переживали за результат і просто насолоджувались спілкуванням з однолітками, – наголосив голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

А остаточно подружитись у дітей вийшло на Nations Night – в рамках якої учасники робили класні презентації своїх країн. Вечірка видалася на славу! Юні спортсмени танцювали та співали під національні мотиви. Тут були і полька від Словенської делегації, яка підняла усіх присутніх на ноги, і це аж ніяк не перебільшення 😊! Нічим не поступався і хоровод у виконанні учасників з Румунії, до якого також долучилось чимало гостей. Також були і традиційні пісні, під які підспівував увесь зал. І звісно ж, вже хорошою традицією став обмін унікальними сувенірами та дегустація смаколиків, які приготували учасники.

Завтра ж учасникам доведеться вступити у безкомпромісну боротьбу за головні призи змагань. Після групового етапу визначаться учасники плей-офф. Четверо команд, які наберуть найбільшу кількість балів продовжать боротьбу за «золото» ІІ ISF World Cool Games, решта ж розіграють 5-7 місця. Але одне ми знаємо напевно – і завтра, і у п’ятницю буде дуже-дуже круто!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів