Учениці закладів професійної освіти Запорізької області розіграли нагороди у настільному тенісі

569

Після карантинної перерви поновилися спортивні змагання серед учнів професійних/ професійно-технічних закладів освіти. На базі Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею відбувся фінал обласних змагань з настільного тенісу серед дівчат.

У боротьбі за нагороди взяли участь представниці п’яті закладів освіти:

  • ДНЗ Запорізький професійний правобережний ліцей
  • ДНЗ Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”
  • ДНЗ Запорізьке вище професійне училище моди і стилю
  • ДНЗ Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей
  • ДНЗ Запорізький професійний ліцей сервісу

Переможниці минулорічних змагань, команда Запорізького вищого професійного училища моди і стилю, цього разу не лишили жодних шансів конкуренткам – дівчата переконливо  виграли у всіх зустрічах, з солідним відривом по партіям 10:2.

  • Я навчаюся на третьому курсі в училищі моди і стилю, постійно представляю наш заклад на спортивних змаганнях, займався тенісом і волейболом. Всі три роки, що навчаюся – займаю перші місця. На цих змаганнях багато чому навчилася, учасниці були сильними, але ми впоралися! Дуже рада що наша команда виграла, – поділилася одна з переможниць змагань, Анастасія Бакатура.

А от на друге місце претендували одразу два колективи – «моторобудівники» та «кулінари», які торік також змагалися між собою за «срібло». Обидві команди набрали однакову кількість очок, втім за результатом особистої зустрічі – друге місце у Запорізького ВПУ «Моторобудівник». Треті – учениці Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею. Цікаво, що розташування команд на п’єдесталі цілком повторило минулорічні змагання.

Грамоти та кубки переможцям та призерам змагань вручив начальник Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Юрій Шепель.

Рівно за тиждень, на цьому ж спортивному майданчику силами поміряються чоловічі команди професійних/професійно-технічних закладів освіти Запорізької області.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

 

Коментарі

коментарів