Учениці запорізького училища моди і стилю вдруге поспіль стали чемпіонками обласних змагань з волейболу

1203

Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей приймав фінал обласних змагань з волейболу серед жіночих команд закладів професійної/професійно-технічної освіти. На вирішальному етапі зустрілися п’ять колективів, що представляли Запоріжжя і Мелітополь:

  • Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник;
  • Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізьке вище професійне училище моди і стилю;
  • Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей.
  • Змагання серед закладів професійної освіти традиційно проходять у Запорізькій області в два етапи. А першому дівчата грали у трьох групах – у Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську. Всього було 17 команд, з них визначилися фіналісти, які і грають сьогодні у Запоріжжі. Більшість команд складена з новачків – дівчат які тільки цього року вступили до закладів професійної освіти, тому лідирують ті команди, які мають більш досвідчені та зіграні колективи, – розповідає головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ Едуард Мотора.

21-22 листопада команди фіналісти грали між собою по колу. Без поразок пройшла фінальний етап команда минулорічних чемпіонок – Запорізького вищого професійного училища моди і стилю.

  • Я раніше грала лише у школі в волейбол, але в коледжі почала більш серйозно цим займатися, систематично тренуватися. Наш керівник фізичного виховання  Анна Олексіївна дуже надихає на заняття спортом, заохочує нас морально, тому із задоволенням граємо. По кілька разів на тиждень тренуємося, налаштовані зберегти титул чемпіона. Команда у нас дружна, зіграна, всі один одному допомагаємо, тому і виходить перемагати!, – розповідає учениця Запорізького вищого професійного училища моди і стилю, майбутній парикмахер Аліна Єлисеєнко.

Злагодженій команді училища моди і стилю вдалося зберегти титул чемпіона обласних змагань. Другими стали гості з Мелітополя – збірна Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти. Третю позицію, набравши однакову кількість очок, розділили  Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти та Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей.

  • Я навчалася у спортивній школі, грала в обласних змаганнях. Є в команді кілька дівчат, які теж мають певний досвід. Наші сильні сторони це подачі і робота на сітці. Сподівалися потрапити в призери, дуже старано готувалися до цих змагань, майже ночувати тут – по кілька разів на тиждень до пізнього вечора тренувалися. Найскладніше було грати з училищем моди і стилю, там дівчата високі – складно було їх блокувати, – ділиться враженнями учениця Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею Дарина Шинкаренко.

За результатами обласних змагань буде складено збірну, яка на початку наступного року представить регіон на всеукраїнських змаганнях з волейболу серед закладів професійної освіти. А вже наступного тижня в Запорізькій області стартують групові етапи змагань з волейболу серед команд юнаків. 

Переможці та призери обласних змагань з волейболу серед учениць закладів професійної/професійно-технічної освіти:

  1. Запорізьке вище професійне училище моди і стилю;

2. Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти;

3. Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти;

3. Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів