Учениці запорізьких закладів професійної освіти визначили кращих у змаганнях з настільного тенісу

1208

У Запоріжжі визначився переможець Обласного етапу Спартакіади України з настільного тенісу серед учениць закладів професійної/ професійно-технічної освіти. За традицією змагання проходили в трьох містах області – Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську, і цього року охопили учениць 16-ти закладів ЗПО.

Фінальний етап проходив у Запоріжжі, на базі Запорізького вищого професійного училища моди і стилю, учениці якого вже кілька років поспіль є переможницями обласних змагань з настільного тенісу. Долю нагород з’ясовували шість команд:

  • Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник;
  • Запорізький правобережний професійний ліцей;
  • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізьке машинобудівне вище професійне училище;
  • Запорізьке вище професійне училище моди і стилю;
  • Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей.
  • Напередодні у нас відбулися зональні змагання в Мелітополі і Бердянську, де взяли участь по 5 команд, і сьогодні у Запоріжжі змагається 6 команд. Ці змагання входять в спортивні ігри України серед закладів професійної освіти, фінальний етап яких відбудеться вже навесні цього року. У Запоріжжі традиційні лідери змагань з настільного тенісу серед дівчат – це училище моди і стилю, та «Моторобудівник», цього року подивимось хто з них буде сильнішим, – розповідає головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ Едуард Мотора.

Втім цього разу Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» не зуміло вийти в трійку лідерів обласних змагань. В напруженій боротьбі дівчата посіли четверте місце.

  • Я граю в теніс зі школи, посідала перші місця в шкільних змаганнях, потім продовжила в училищі. Торік на цих змаганнях посіли друге місце з дівчатами. Цього разу старано готувалися, тренувалися більше місяця, сподівалися потрапити в трійку призерів, але не вийшло, – розповідає учениця вищого професійного училища  «Моторобудівник» Лілія Косьмін.

Третю сходинку п’єдесталу пошани цього року посіли дівчата Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти. Другою стала команда Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею.

  • Я вперше буре участь у цих змаганнях, адже прийшла навчатися до кулінарного ліцею лише цього року. Раніше захищала честь школи, потім тут в училищі потрапила в четвірку кращих тенісисток, і мене запросили на змагання. Суперниці тут сильні, є чому в них повчитися. Поки мені не вдається прораховувати їх дії, але я намагаюся шукати слабкі сторони. Такі змагання дуже надихають,  дають стимул навчатися грати краще, – каже майбутній повар-офіціант Римма Романюк.

Головний трофей обласних змагань з настільного тенісу вкотре лишився у команди Запорізького вищого професійного училища моди і стилю.

  • Ми вже три роки перемагаємо на цих змаганнях, і цього року я дуже щаслива, що знов залишили кубок в нашому училищі. Команда у нас любительська, ніхто професійно не навчався грати в теніс, всі грали у школі, у дворі, але нам дуже подобається ця гра! Заздалегідь готувалися до цього турніру, щоправда цього року часу на підготовку було не багато, бо вже суміщаю навчання з роботою, – ділиться враженнями Діана Сімоченко, яка опановує професію «модельєр дизайнер».

Наступного тижня за тенісними столами зустрінуться чоловічи команди запорізьких закладів професійної/професійно-технічної освіти, спочатку учасники з’ясують фаворитів у групах, а фінал обласного етапу також відбудеться у спортивному залі Запорізького вищого професійного училища моди і стилю.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів