Учні та студенти з Тернополя здобули медалі на легкоатлетичних змаганнях в Івано-Франківську

94

Відкритий зимовий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні та Кубок області з легкоатлетичних метань 11-12 січня тривав у Івано-Франківську, в спортивному манежі Коледжу фізичного виховання. Змагання проводились серед чоловіків та жінок 2005 р.н. і старших та юнаків і дівчат 2006 р.н. і молодших. Участь у турнірі взяли і атлети Тернопільської області. 

«Це був перший старт в новому сезоні 2023 року, і наші спортсмени дуже добре себе проявили», – повідомляє Федерація легкої атлетики області. Серед дорослих атлетів у стрибках в висоту переможцями стали Олександр Хома та Руслана Муравська (ТНПУ ім. В. Гнатюка, тренер Михайло Васірук) та в штовханні ядра перше місце посів Денис Тужеляк (ОДЮСШ з літніх видів спорту, ЗУНУ, тренер Василь Яковів).

Серед юніорів в штовханні ядра переміг Олексій Навроцький (ОДЮСШ, тренери Леонід Дахновський, Галина Шмуляєва, студент ЛьвДУВС), а срібну нагороду здобув Олександр Сеньків (ОДЮСШ з літніх видів спорту, студент ЗУНУ, тренер Василь Яковів). Також у штовханні ядра серед молодших дівчат срібним призером стала Анастасія Лойко (ОДЮСШ, тренер Галина Шмуляєва). 

В метанні спису вдало виступили і вихованці Коропецької ОДЮСШ: Німащук Софія серед дівчат виборола золоту медаль, а серед юнаків Облещук Роман та Маряш Віталій стали срібним та бронзовим призерами. 

А найбільше медалей – аж вісім, у своїх вікових групах вибороли легкоатлети Зборівської ДЮСШ: Посівайло Аліна – перше місце в бігу на 800 м; Цвігун Юля – перше місце в бігу на 150 м та друге в бігу на 60 м; Вацлавів Віктор – друге місце в бігу на 60 м та друге – в бігу на 200 м; Антонів Олександр – третє місце в бігу на 60 м та третє – в бігу на 200 м; Соляник Анатолій – друге місце в бігу на 800 м. Тренує талановитих атлетів Володимир Небельський.

«Бажаємо спортсменам та тренерам нових перемог і надалі», – наголошує Федерація легкої атлетики області на своїй сторінці у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів