Учні з Кремінної опановують “Шаховий дебют”

254

23 лютого 2023 року було проведено четверте заняття онлайн заходу «Шаховий дебют», серед учнів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

  Головною метою Заходу є:

– популяризація шахів серед учнівської молоді, підтримки дитячого шахового руху на сході України;

– впровадження варіативного модулю «Шахи» в освітній процес учнів за навчальною програмою «Фізична культура»;

– становлення вільної особистості учня, підтримка його самостійності та ініціативності, розвиток критичного мислення та впевненості в собі;

– формування культури здорового способу життя учня, створення умов для забезпечення його гармонійного фізичного та психологічного розвитку, добробуту;

– формування у учнів активної громадської позиції, патріотизму, поваги до історії, культури та традицій українського народу, державної мови. 

Учасниками, які долучились до Заходу, були учні Кремінського ліцею №2 Кремінської міської ради (директор закладу Новицький Микола Миколайович).

На сьогоднішньому уроці учні ознайомилися з наступним:

1) Загальні правила поведінки під час гри;

2) Три етапи шахової партії;

3) Використання шахових годинників;

4) Повторення та закріплення пройденого матеріалу.

Учасники, які за підрахунком головної суддівської колегії, були найбільш активними у розв’язуванні правил гри  та шахових завдань і задач   стали переможцями та призерами Заходу та будуть  нагородженні дипломами від Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та подарунками з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.

Так, за підсумком уроку найкраще сьогодні себе проявили:

І місце – Валковська Марія;

ІІ місце – Шаройкина Марія. Вечеров Денис;

ІІІ місце – Хмельницький Давід.

Вітаємо найактивніших учасників онлайн Заходу! Молодці!

Нагадаємо, що загальне керівництво організацією та проведенням Заходу здійснюється Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України, ГО «Луганська обласна федерація шахів» при підтримці обласного відділення Національного олімпійського Комітету України та Управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської військово-цивільної адміністрації.

Оргкомітет висловлює слова щирої подяки виконавчому директору ГО «Луганська обласна федерація шахів» Столяревському Олегу Володимировичу  та вчителю фізичної культури Кремінського ліцею №2 Верховоду Віктору Васильовичу за підтримку в організації та проведення онлайн Заходу.

Дякуємо Збройним Силам України та всім Захисникам та Захисницям  за змогу бути сьогодні разом, за змогу вчитися, за змогу жити! 

Слава ЗСУ, Слава Україні! 

Луганське обласне відділенні (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів