Учні з Тернополя здобули 5 нагород на Європейських шкільних іграх з єдиноборств «Combat Games» у Сербії

294

Цими днями у Сербії тривають Перші Європейські шкільні ігри єдиноборств «Combat games». Змагання триватимуть у місті Белград до 3 червня 2023 року. Україну представляють 246 спортсменів у таких видах спорту: боротьба вільна, боротьба греко-римська, боротьба самбо, дзюдо, тхеквондо WTF. У складі збірної команди України п’ятеро тернополян, як змагались у греко-римській боротьбі та самбо.

У перший день European Open School Combat Games яскраво заявили про себе борці греко-римського стилю. Так, срібним призером став Владислав Кротюк (ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»), бронзовим призером – Назарій Бабінський (ТСШ №17 ім. Володимира Вихруща). У другий день «срібло» виборов тернополянин Максим Радик.

Усі троє спортсменів тренуються під керівництвом титулованих тренерів «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби» та Федерації греко-римської боротьби м.Тернопіль.

Неймовірний успіх мали і тернопільські учні-самбісти, які завоювали золоту і бронзову медалі. Отож, «золото» у здобутку Артура Яєчника у ваговій категорії 73 кг, а «бронза»  – у  Артема Маківки у ваговій категорії +81 кг.

Обоє спортсменів навчаються у Тернопільській ЗОШ №26. Тренуються хлопці під керівництвом професійного та досвідченого тренера Віталія Гнатишина у Федерації дзюдо самбо Тернопілля та КДЮСШ імені Юрія Горайського м. Тернополя. 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів