Учні закладів професійної освіти Миколаївської області змагалися за першість у волейболі

1671

20 березня 2019 року у місті Вознесенську на базах Професійного аграрного ліцею та ЗОШ № 6 І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання  XVIIІ обласних Молодіжних спортивних ігор серед команд юнаків та дівчат закладів професійної (професійно-технічної) освіти районів та міст Миколаївської області.

Згідно з Регламентом змагань до фіналу увійшли команди, що посіли І-ІІ місця у зональних змаганнях. У фіналі взяли участь команди юнаків Вознесенського професійного ліцею, Первомайського професійного промислового ліцею, Кривоозерського професійного аграрного ліцею, Березнегуватського професійного ліцею та команди дівчат Вознесенського професійного ліцею, Березнегуватського професійного ліцею, Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», Маринівського професійного аграрного ліцею.

Загальна кількість учасників, які взяли участь у фінальних змаганнях 90 осіб: 44 юнаки та 46 дівчини.

Ігри проводилися по круговій системі.

Після двох ігор серед команд юнаків виявилися фаворити – команди Вознесенського професійного ліцею та Первомайського професійного промислового ліцею.

Змагання між командами дівчат проходили досить цікаво: переможця вдалося визначити тільки після останньої гри між командами дівчат Вознесенського професійного ліцею та Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей».

В результаті фінальних змагань з волейболу призерами визначено:

серед команд юнаків:

І місце – команду Вознесенського професійного ліцею;

ІІ місце –  команду Первомайського професійного промислового ліцею;

ІІІ місце – команду Кривоозерського професійного аграрного ліцею.

серед команд дівчат:

І місце – команду Вознесенського професійного ліцею;

ІІ місце – команду Березнегуватського професійного ліцею;

ІІІ місце – команду Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей».

Начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юсупова С.В. нагородила команди кубками та дипломами.

Організатор змагань – Миколаївське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів