Учні закладів професійної освіти Запорізької області визначили кращих у міні-футболі

1001

Календар спортивних змагань серед учнів закладів професійної освіти Запорізької області на 2018/2019 навчальний рік відкрила першість з міні-футболу, яка стартувала минулого 4-5 жовтня в трьох містах регіону.

Цього року участь у першості взяли команди 20 навчальних закладів. 10 з них мірялися силами у двох групах в обласному центрі. Ще по п’ять боролися за путівку до фіналу загань в групах, що грали у Бердянську та Мелітополі.

У Запоріжжі учні закладів професійної освіти зустрічалися на базі Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту та у парку «Дубовий Гай».

У групі, що грала на майданчику Запорізького професійного ліцею професійного транспорту, до фінального етапу пройшли господарі та команда Запорізького машинобудівного вищого професійного училища.

З п’ятірки команд, які зустрічалася в центральному запорізькому парку, двійку фіналістів склали Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту та Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти.

У бердянській підгрупі до фіналу пробилися Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету. А в  Мелітополі – Веселівський професійний аграрний ліцей.

Вже за тиждень, 11-12 жовтня, фіналісти зібралися у Запоріжжі, аби визначити сильнішого. Нажаль через об’єктивні причини не змогла приїхати команда з Бердянська, тож решта колективів грала між собою по колу.

Вирішальною виявився матч між Запорізьким центром професійно-технічної освіти водного транспорту та Запорізьким машинобудівним вищим професійним училищем. До очної зустрічі в активі обох колективів було по дві перемоги та нічиїй. Суперники виявилися гідними один одного – обмінявшись голами, 2:2, вони здавалося б так і не зможуть виявити сильнішого. Такий результат цілком влаштовував команду машинобудівного училища, яка в разі нічийного рахунку вийшла б на перше місце за різницею м’ячів. Та за 10 секунд до фінального свистка, збірна центру професійно-технічної освіти водного транспорту зуміла забити третій гол, чим забезпечила собі перемогу у змаганнях. Опонентів же ця невдача відкинула на третє місце. Другу позицію, за кількістю очок, посіла команда Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту.

Четвертими стали учні Веселівського професійного аграрного ліцею. П’яте місце посів Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів