Учні закладів загальної середньої освіти Миколаївської області долучилися до олімпійського руху

826

З метою пропагування здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні у закладах загальної середньої освіти Миколаївської області протягом вересня-жовтня 2020 року проведено різноманітні фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи. 

Так, у ЗЗСО Веселинівської об’єднаної територіальної громади: Веселинівській гуманітарній гімназії імені Б.М. Мозолевського, Веселинівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено Бінарні уроки: «Від Олімпії до сьогодення», «Сторінками олімпійського руху», «Літопис Олімпійських ігор». Уроки з використанням ІКТ: « Олімпійське сузір’я України», «Спорт – посол миру»; «Ми – юні олімпійці».

У опорному навчальному закладі Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли презентації, вікторини, відеоролики, виставки, конкурс малюнків, у Зеленівській ЗОШ І-ІІ ст. (філія) відбувся відкритий урок на тему: «Олімпійські ігри – шлях до перемоги», Луб’янській ЗОШ І-ІІ ст. (філія) – Зелений клас (шкільне подвір’я), «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя», «Від Олімпії до наших днів». 

У Михайлівській ЗОШ І-ІІ ст. (філії) проведено естафети та змагання між учнями 5 класу. У Бондарівській ЗОШ І ст. (філії) – виховний захід, презентації. У Градівській ЗОШ І ст. відбулася зустріч за круглим столом «Здорове тіло – міцна нація».

430 учнів Вознесенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5  взяли участь у розважальних  та спортивних іграх, велопробізі, змаганнях з волейболу та футболу між учнями та вчителями.

У Очаківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Очаківської міської ради Миколаївської області з 05.10.2020 по 09.10.2020 для 100 учнів 2-5 класів проведено «Малюкбол», «Естафети з м’ячами», для п’ятикласників – Рухливі ігри з елементами футболу, для учнів 6-7 класів – «Веселі старти»,  для учнів 8 класів – «Снайпер», «Футбол», «Баскетбол» для учнів 9 класів, «Волейбол» для учнів 10 класу, «Естафетний біг» для учнів 9-11 класів. 

Усі проведені заходи висвітлено у інформаційному просторі:сайтах шкіл, viber, facebook-сторінках.

Загальна кількість учнів які підтримали олімпійський рух у цих закладах освіти склала  понад 1000 учнів.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів