Учнівська молодь Києва завоювала 9 медалей в перший день Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15

758

13 вересня 2021 українські юні спортсмени вдало стартували на Всесвітніх учнівських спортивних їграх U-15 (ISF U15 WORLD SCHOOL GAMES 2021), що зараз тривають в Сербії, та задали високу планку для подальших виступів – 38 нагород, з яких 14 золотих, 16 срібних, 8 бронзових – і це лише в перший день змагань!

Школярі столиці внесли свій вклад в цей неймовірний результат! В активі представників м. Києва 9 нагород – 3 золоті і 6 срібних медалей. Познайомимось з нашими героями. 

Золото вибороли: Даніель Симоненко – карате (куміте, ваг категорія 52 кг) – учень спеціалізованої школи №265 Дніпровського району м. Києва; Іван Шишков і Ксенія Лавренюк, учні ЗЗСО Оболонського району м. Києва №245, у тхеквондо ВТФ (пхумсе, пари); Олександр Гончаренко – плавання, у складі естафети 4 по 100 м вільним стилем – учень середньої загальноосвітньої школи №133 Печерського р-ну м. Києва.

Срібло завоювали: Софія Гордійчук в бігу на 1500 м (легка атлетика), учениця Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного НУФВСУ; Анастасія Єрмішина одразу 3 срібні нагороди у плаванні: на дистанціях 100 м вільним стилем і 50 м батерфляй, а також у складі естафети 4 по 100 м вільним стилем; Вікторія Лавренюк – тхеквондо, пхумсе – учениця ЗЗСО Оболонського району м. Києва №245. Командне срібло у тхекондо в розділі пхумсе виборола команда у складі наших Ксенії і Вікторії Лавренюк, учениці ЗЗСО Оболонського району м. Києва №245, а також Катерини Ступак.

Надзвичайно потужний результат! Пишаємось нашими переможцями і бажаємо нових звитяг! Щиро вітаємо юних спортсменів, їх тренерів та вчителів!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів