Учнівська та студентська молодь Дніпропетровщини переможці та призери чемпіонатів України

463

В чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з порушенням слуху вихованці Дніпропетровської обласної спеціалізованої спортивної школи для осіб з інвалідністю Погорелова Софія виборола 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі, у Грицака Тимура 1 золота, 1 бронзова нагорода, Заулічний Євген виборов 2 золоті, 2 срібні медалі, у Літвіна Данила 1 золота, 2 срібні нагороди, Кремляков Владислав виборов 4 золоті, 1 срібну медалі.

В Чемпіонаті України з боксу студенти Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту Стальченко Віталій посів друге місце у ваговій категорії до 92 кг., третє місце у Корябіна Владислава в ваговій категорії до 67 кг., Капустіна Валерія виборола 3 місце у ваговій категорії до 63 кг.

В молодіжному Чемпіонаті України зі скелелазіння вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з технічних та прикладних видів спорту м. Дніпра Казбекова Рафаель виборола золоту медаль, у  Вознюк Ніни срібна та  бронзова медалі, бронза у Погорілої Юлії, золото у Булаха Богдана, срібло у Шереметьєвої Анастасії.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України