Учнівська та студентська молодь Дніпропетровщини вибороли у міжнародних та всеукраїнських змаганнях 28 медалей різного ґатунку

476

В столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро завершились Спортивні ігри ISF U15, де серед переможців та призерів учні Олександр Мацерук, Денис Ткач та Данило Попель. Всі юні спортсмени є вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Дніпро та Кам’янського.

У Французькому місті Бореш на Чемпіонаті Європи з воднолижного спорту вихованець Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з воднолижного спорту та вейкбордингу Дамір Філаретов посів I місце у загальному заліку «Overal».

У Іспанському місті Сесенья на чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту в катерній версії, IWWF серед юніорів та юнаків до 14-17 років. Українську збірну представляли  вихованці Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з воднолижного спорту та вейкбордингу Дрига Емілія, Попова Марія, Михайліченко Михайло, Зеленцов Іван, які вибороли 9 медалей: 4 золоті, 4 срібні та 1 бронзову. У цілому українські воднолижники вибороли командне золото серед спортсменів до 14 років!

Спортсменка Таїсія Покусай з Первомайська здобула золоту медаль Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів та юніорок у ваговій категорії 52 кілограми, що проходить у Румунії.

Вихованка Дніпровської міської спортивної школи олімпійського резерву Марія Думіна посіла ІІ місце у ваговій категорії – 67 кг в рейтинговому міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ G-1 Tallinn Open в м. Таллінні.

За сприянням Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації збірні команди області з боротьби вільної та греко-римської взяли участь у змаганнях XVIII літньої Універсіади України, яких вибороли 1 золоту, 1 срібну, 2 бронзові медалі.

У Вінниці відбувся Чемпіонат України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. Вихованець ДЮСШ № 9 Мирон Нетребко посів третє місце.

В Києві проходив чемпіонат України з веслування академічного серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. Вихованці Дніпровської спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту Ксенія Лактіонова, Артем Птушкін, Лев Тесля, Іван Масенко, Всеволод Міхно вибороли 8 медалей: 1 золото, 4 срібла та 3 бронзи.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України