Учнівська збірна столиці – бронзовий призер Зимового Кубку України з пляжної боротьби

1283

5-6 березня в «Центрі пляжного волейболу» Сумського державного університету вперше в Україні було проведено Зимовий Кубок України серед учнів з пляжної боротьби.

Юнаки та дівчата 2003-2005 років народження змагалися за нагороди, демонструючи волю до перемоги та спортивний характер.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із Сумської, Одеської, Харківської, Донецької областей та м.Києва.

Столицю на змаганнях представляли 7 спортсменів: Стрекалов Святослав і Готфрід Ріхард (тренери Готфрід С., Гайдаманчук С.С.), Ільченко Денис, Акопян Артем (тренер Галаган О.А.), Махмудов Баховідін (тренер Гайдаманчук С.С.), Фірман Анастасія та Клішен Анна (тренер Млинарська В.В.). У загальному підсумку за результатами виступів всіх наших учнів збірна команда м.Києва стала бронзовим призером зимового Кубку України!

Найбільшу кількість очок команді принесли Клішен Анна (до 55 кг), яка здобула І місце і стала чемпіонкою в своїй ваговій категорії, а також Стрекалов Святослав (вагова категорія понад 80 кг) та Фірман Анастасія (до 45 кг), які здобули ІІІ місця в своїх вагових категоріях, ставши бронзовими призерами змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щиро вітає призерів та переможців змагань та висловлює щирі слова подяки тренерам школярів, а також тренеру збірної команди м.Києва Готфрід Світлані, що супроводжувала її на змагання, за допомогу у формуванні збірної команди м.Києва та спільний розвиток учнівського спорту столиці!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України