Учнівські команди Києва готові до боротьби на Крутих Іграх

655
Сьогодні, 20 лютого, команди учнів закладів загальної середньої освіти з усіх 25 регіонів України зібралися у Міжнародному дитячо-юнацькому центрі «Артек», що в Пущі-Водиці під Києвом, готуючись до участі у фінальних баталіях Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «СOOL GAMES» – Крутих Іграх Школярів!!!
 75 команд в трьох вікових дивізіонах, це 550 школярів, віком від 9 до 17 років, змагатимуться протягом трьох днів за звання найкращих учнівських команд, право представляти Україну в Греції на Education Games та неперевершені емоції під час отримання найбільшого кубку!
Місто Київ у Всеукраїнському фіналі представляють команди-переможниці міського етапу змагань:
старший (ІІІ) віковий дивізіон представляють учні НВК «Домінанта» Дніпровського району м.Києва, керівник команди-вчитель фізичної культури Максим Балась, директор – Світлана Уфімцева;
середній (ІІ) віковий дивізіон – учні ліцею #208 Дніпровського району м. Києва, керівник команди-вчитель фізичної культури Віталій Єрмолко, директор – Михайло Чемерис;
молодший (І) віковий дивізіон представляють учні школи І-ІІІ ступенів #104 Оболонського району м. Києва, керівник команди-вчитель фізичної культури Людмила Зубкова, директор – Юрій Ніцу.
Сьогодні відбулось жеребкування між командами-учасницями. В кожному віковому дивізіоні команди 25 регіонів України розподілились на 5 підгруп по 5 команд в кожній. То ж стали відомі перші суперники, і на 1 етапі з кожної підгрупи вийдуть до 2 етапу лише команди, що посядуть 1 і 2 місце в підгрупах.
Змагатимуться команди в 22 різних рухових активностях, на перший погляд простих і доступних естафетах, що не потребують особливої підготовки учасників. Але!!! Щойно завершилось жеребкування, коридори Артеку заповнились командами від малу до велику, які тренувались, обговорювали стратегії різних естафет, отримували настанови і поради від керівників, як бути найбільш спритними та ефективними! Це цілий світ натхнення, палаючих надією, вірою і бажанням бути кращими дитячих очей і дорослих, до речі, також!
Вже зараз хочеться подякувати за чудову ідею і її впровадження, що потребує чималих зусиль, колективу Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, який повним складом забезпечує зараз її реалізацію.
Ми ж готові змагатися, слідувати девізу Cool Games: бути активними, бути спортивними, бути творчими і перемагати!
То ж вперед, наші найкращі! Ми за Вас вболіваємо, тримаємо кулачки і знаємо, що Ви дружні, веселі і завзяті – а це вже значний крок до перемоги! Успіху Вам!
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів