Учнівські Олімпійські Ігри відбулись у столиці

1964

2 жовтня у Навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І ступеню – гімназія» №143 в рамках Олімпійського дня відбулись ювілейні Х Учнівські Олімпійські Ігри. 

На заході були присутні представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Тетяна Іщук та Роман Мальцев.

В заході були задіяні всі без виключення вчителі та учні 5-11 класів, всього біля 650 учнів та 50 вчителів. Під час урочистого відкриття учні – спортсмени секції з художньої гімнастики та танцювальних гуртків продемонстрували акробатичні вправи та запальні танці.

Гарною традицією перед початком Олімпійських ігор є естафета передачі Олімпійського вогню, не виключенням став і захід у гімназії №143, учні продемонстрували імпровізовану передачу свого Олімпійського вогню, давши перед цим Олімпійську клятву та піднявши Олімпійський стяг.

А далі для учнів 5-6 класів вчителі підготували квести з елементами хореографії, туризму, історії, музики, біології, де учні мали пройти певні станції – «Станція Спортивна», «Станція Історична» і т.д. Для учнів 7-11 класів відбувались змагання зі стрибків з місця у довжину, бігу (крокомір), пенальті, підтягування, присіданні та метанні м’яча. Також всі могли позмагатися у вміннях стрибати на скакалці, крутінні обручу, віджиманні та підійманні тулуба з положення лежачи.

Впродовж дня всі учасники та гості могли ознайомитися з виставкою Олімпійської освіти, на якій були продемонстровані талісмани Олімпійських ігор та література з безліччю цікавої інформації від історії стародавніх Олімпійських ігор до ігор сучасності.

Завершення олімпійського свята було відзначено флешмобом – запальним танком, який протягом дня розучували бажаючі, це і об’єднало всі команди в єдиній спільній перемозі.

Висловлюємо вдячність всьому колективу НВК №143 за запрошення та таке чудове Олімпійське свято, в якому були залучені всі без виключення.

Особливі слова подяки Оксані Віталіївні Ружанській, голові методичного об’єднання вчителів фізичної культури Оболонського р-ну
м. Києва, вчителю фізичної культури, за відданість своїй справі, за креативний підхід та організацію свята на високому рівні. Оксана Віталіївна і є душею Х Учнівських Олімпійських Ігор Ліцею №143.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів