Українці на Всесвітній університетській лізі з футболу

941

У китайському місті Цзиньцзя цими днями проходить Всесвітня університетська ліга з футболу. На ньому Україну представляють студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. Сьогодні відбулися останні ігри групового етапу, за підсумками якого наші футболісти посіли третє місце у квартеті С і, таким чином, продовжать боротьбу за 5-8 місця турніру.

Свій шлях на цьому турнірі наші хлопці розпочали з впевненої перемоги 5:0 над командою італійського Міжнародного університету мови та медіа. Перший тайм цього матчу не віщував розгрому студентів з Апеннінського півострову. Лише на 36-ій хвилині Данило Жуков вивів нашу команду вперед. А ось після перерви розпочалася справжня гольова феєрія. Лише 12 хвилин знадобилося українцям аби зняти питання про переможця. Голи забивали: Андрій Співаков (47’), Данило Жуков (52’), Євгеній Миколаюк (57’). А крапку у зустрічі поставив Богдан Самотуха на 88-ій хвилині.

Наступну гру українські студенти повинні були провести проти одних із фаворитів чемпіонату з Національного університету  Паулісти (Бразилія).  Матч пройшов у впертій боротьбі і помітно було, що команди велику увагу приділяли захисту, аніж нападу. У підсумку гра так і завершилася з рахунком 0:0.

У заключному матчі групового етапу наші футболісти повинні були провести проти студентів Університету Менджі (Корея). Ця зустріч мала особливе значення, адже тут розігрувалась остання путівка у плей-офф чемпіонату. Очевидно, що відповідальність за результат тиснула  на футболістів обох колективів і вони намагалися обережно діяти, як у захисті, так і в нападі, тож перший тайм завершився без голів. На початку другої половини гри команди обмінялися гострими атаками, в яких і був забитий єдиний гол у цьому матчі. На 52-ій хвилині Ох Янгтаек своїм ударом встановив остаточний результат – 1:0. До слова, після пропущеного м’яча українці кинулися відіграватися і кілька разів були близькі до цього, але корейські студенти сконцентровано діяли у захисті, часом, не гребуючи порушенням правил. Утім, остаточний рахунок так і не змінився.

27 листопада на наших співвітчизників чекає матч в рамках турніру за 9–16 місця. Тут на них очікує команда Пекінського інституту технологій.