Українці позмагаються проти команд Казахстану, Росії та Лівії на ISF Esports Game

919

Сьогодні визначилися усі фіналісти World ISF Esports Game з диспліни Valorant. У міжнародному відбірковому турнірі взяли участь чотири команди з Німеччини, Казахстану, Росії та Лівії.

Беззаперечним лідером цього відбору стала команда з Росії під назвою «RUS CyberSchool». Хлопці не зазнали жодної поразки і цілком заслужено вийшли у грандіозний фінал онлайн турніру. Другими стали представники Казахстану з однойменного колективу «Kazakhstan»  – у них лише одна поразка від переможців турніру. А ось за останню путівку посперечалися школярі з Лівії («MFIA TEAM») та Німеччини («Goethe Esports). Матчі видалися напрочуд видовищними, в яких сильнішими виявилися юні кіберспортсмени з Африканського континенту.

А днем раніше на Всеукраїнському фіналі чемпіонату України серед учнів визначилася і команда-делегат від нашої країни. Нею виявилася п’ятірка талановитих хлопців, які зібралися під назвою «Wlolniki». На шляху до перемоги вони не програли жодної карти, тому маємо надію, що цей успіх вони зуміють повторити і у гранд-фіналі World ISF Esports Game. А до нього залишились лічені дні, а саме 7 днів.

Саме 19 грудня ви зможете побачити незабутнє кіберспортивне шоу, де школярі з різних країні світу позмагаються у двоих дисциплінах: Dota 2 і Valorant.  А поспостерігати за всіма перепетіями комп’ютерних баталій ви зможете у прямому ефірі на платформах Twitch та Youtube-каналі КФВС МОН.

Коментарі

коментарів