Українці позмагаються у онлайн турнірі 2020 FISU eSports Challenge Football

988

Поки світова спільнота поволі оговтуєтсья після пандемії, Міжнародна федерація університетського спорту FISU вирішила провести перший онлайн турнір з кібердисципліни FIFA 2020 серед студентів вишів з усього світу.  Вже у понеділок, 6 липня, 32 хлопці та 12 дівчта зійдуться у без компромісних дуелях на віртуальних футбольних полях. У змаганнях візьмуть участь у два українці Богдан Поліщук та Влад Безлюдний, які представляють столичний НУФВСУ.

Сьогодні ж відбулася жеребкування учасників. Чоловіків розділили на 8 груп по чотири геймерів у кожному з квартетів, а дівчата позмагаються у двох групах. Отже, Влад Безлюдний (група Е) за право поборотися за вихід у наступний тур позмагається з Ахмед Маді (Єгипет), Абдулазіз Алфахаббі (Саудівська Аравія) та Сонані Вінсент Чирва (Замбія), а опонентами Богдана Поліщука у групі F стали: Уліссі Селлес (Бразилія), Амран Аль Дулі (Оман) та Вадим Попков (Росія).

Я вже близько 6 років граю у цій кібердисципліні і за цей час неодноразово брав участь у подібних онлайн турнірах, тож досвіду у мене не мало. Сьогодні переглядав жеребкування і можу сказати, що з одним із суперників – Вадимом Попковим – мені важкувато. Тож до гри з ним мені доведеться розробляти окрему тактику. Не хочу загадувати, але скажу, що я зможу потрапити до плей-офф, як буде далі – побачимо, – поділився з нами першими враженнями Богдан Поліщук.

Тож нагадаємо: турнір пройде з 6 по 16 липня. Трансляції ви зможете побачити на таких ресурсах, як YouTube, Facebook, Twitch and FISU.TV. Перші ігри вібдуться у понеділок о 15:00 за київським часом.

Коментарі

коментарів