Українці продовжують тріумфувати у Белграді

830

Вчорашній вдалий старт наших школярів на Всесвітніх учнівських іграх U15, де було виборено 38 нагород, вселив у нас впевненість, що збірна України зможе завершити змагання лідером медального заліку. І вже сьогоднішній день показав, що то була лише «розминка». Наш показник став просто феноменальним і 48 здобуті медалі – яскраве тому підтвердження.

Розпочнемо з греко-римської боротьби, адже лише цей вид спорту приніс нам одразу 10 медалей – 7 золотих, 3 срібні. Примітно, що серед них жодної бронзової, а це означає, що майже усі наші борці доходили до фіналу. Отже, золото здобули Микола Левченко (38 кг), Захар Маслак (41 кг), Дмитро Дем‘яновський (44 кг), Дмитро Чубенко (48 кг), Павло Пошутилов (62 кг), Єгор Якушенко (68 кг), Данил Нефедов (75 кг). Срібні нагороди на рахунку Микити Шульги (52 кг), Владислава Покатило (57 кг) та Іллі Буришева (85 кг). Дійсно неперевершений результат!

У дзюдо було здобуто 7 нагород – 1 золото, 2 срібла, 4 бронзи. Єдину медаль найвищої гатунку у впертій боротьбі виборола тендітна Меланія Водяна у категорії -48 кг. Два срібла здобули Діана Бальбек (-52 кг) та Тимофій Руденко (-55 кг). На третю сходинку п’єдисталу сьогодні піднімались: Марія Бегунова (-44 кг), Дар’я Бойченкова (-63 кг), Софія Стрижова (-52 кг), Олександр Мартинчук  (-50 кг).

З золота та 1 бронза – такий сьогоднішній доробок наших каратистів. У куміте найкращими у своїх вагових категорія стали Ілля Биков (-57 кг), Тимур Нікулін (-70 кг) та Олександр Борис (+70 кг). Єдину бронзову нагороду приніс Антон Горбань (-63 кг).

На татамі для тхеквондо (керугі) сьогодні нами здобуто – 2 золота та по одній срібній і бронзовій медалі.  Дар’я Костеневич  (-55 кг) та Аліса Павленко (-51 кг) не залишили не залишали шансів своїм опоненткам, Денису Павлюкову (-57 кг) трохи не вистачило до золота, але й срібло також достойний результат, а Поліна Захаркіна була третьою у категоріх -37 кг.

Від єдиноборств перенесемося на легкоатлетичний стадіон. Тут, як і вчора маємо дуже і дуже класні результати – 4 золота, 1 срібло та 2 бронзи. Квартет Анни-Марії Хіміч, Дарини Степаненко, Вероніки Пєнзаєвої, Єлизавети Землянікіної був найшвидшим у естафеті 100+200+300+400. Їх результат – 2:22.24. Примітно, що Єлизавета Землянікіна сьогодні піднімалась на п’єдистал ще один раз. У бігу на 300 метрів з бар’єрами Ліза також була найкращою. Дві золоті медалі за один день – справжній молодець! У секторі для стрибків у висоту Марина Ковтунова була поза конкуренцією її результат – 1.75 м, що на цілих 10 см кращий аніж у найближчої переслідувачки білоруски Марії Хвост. Також золото здобув Ілля Саєвський у секторі для метання спису – 54.59 м. Єдину срібну медаль здобув наш бігун на 800 метрів Андрій Шемчук. Але який то був забіг! Уявіть, Андрію не вистачило лише одніє сотої (!) секунди аби своє срібло перетворити у золото. Результат українця 2:02.85, а у представника Уганди Леві Кітурі 2:02.84. Бронзові нагороди вибороли Мілена Смоленська (біг на 800 м) та Данило Батарчук – метання диску.

А зараз перейдемо до наших плавців. Вони сьогодні добряче попрацювали і були винагороджені 5 золотими, 5 срібними та 3 бронзовими медалями. Два золота здобуті у запливах на 200 метрів батерфляєм. Серед дівчат найкращою була Тетяна Афанасьєва, а серед хлопців Микола Котенко. У вільному стилі також маємо подвійний тріумф – Олександра Зевіна та Ян Рубльов дісталися фінішу першими. Срібні нагороди сьогодні здобували Анастасія Єрмішина – 50 м вільний стиль, Максим Нечидюк – 100 м на спині, Тимофій Суровікін – 50 м брас, Роксолана Сулейманова – 50 м брас, Максим Нечидюк – 100 м на спині, Олександр Гончаренко, Тимофій Суровікін, Максим Нечидюк, Микола Котенко, Ян Рубльов – 4х100 м естафета комбінована. Три бронзи вибороли Ніколь Маніко – 50 м вільний стиль, Олександр Гончаренко – 50 м вільний стиль, Катерина Караніколова – 100 м на спині.

І у змагання з баскетболу 3х3 і дівчата, і хлопці були серед медалістів. Баскетболісти дійшли до так званого «малого» фіналу і у боротьбі за бронзові нагороди здолали опір одноліток з другої збірної команди Сербії. Рахунок зустрічі 6:4. А ось дівчата дісталися фіналу, де їхніми опонентками також стали школярки з Сербії. Попри усі старання українок, все ж таки, сильнішими виявилися господарки змагань. Фінальний рахунок 7:3.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів