Українці – віце-чемпіони світу з футболу серед університетських команд!

668

Справжній тріумф українського студентського спорту! Збірна Державного торговельно-економічного університету стала срібна призером чемпіонату світу з футболу серед закладів вищої освіти!

На змаганнях у Китаї на груповому етапі наші хлопці розібралися із командами Університету Західного Сіднея (Австралія) – 6:0 та Університету Мьонджі (Корея) – 2:1.

На стадії чвертьфіналу перемогли збірну аргентинського Національного університету Ла-Матанца – 3:0, а у півфіналі були сильнішими за торішніх чемпіонів – студентів Республіканського університету із Уругваю – 2:0.

У фіналі нашим хлопцям протистояли бразильці із Університету Пауліста. На 29 хвилині Олександр Савчук відкрив рахунок, але втримати перевагу українці все ж не зуміли. В напруженій серії післяматчевих пенальті фортуна була на боці наших суперників.

Вітаємо команду, тренерів, колектив Державного торговельно-економічного університету, Спортивної студентської спілки України та увесь студентський спорт України з цим історичним успіхом! І безмежно дякуємо нашим воїнам – саме завдяки вам цей успіх взагалі став можливим!