Українці, вперед! Змагання на Всесвітній Універсіаді тривають

709

Боротьба українських спортсменів-студентів на ХХХІ Всесвітній зимовій Універсіаді в Лейк-Плесіді (США) продовжується.

Відбулися лижні естафети. Наші хлопці – Руслан Денисенко, Дмитро Романченко, Олег Міщенко і Максим Бондар – на дистанції 4 по 7,5 км фінішували з 11-м результатом. Перемогли французи, другі – норвежці, треті – японці.

Дівчата бігли 3 етапи по 5 кілометрів. Українки Анастасія Нікон, Єлизавета Нопрієнко і Анастасія Іванченко – показали 11-й час. Чемпіон – Фінляндія, срібло – в Норевегії, бронза – в Казахстану.

Також відбулися відбіркові заїзди у шорт-треку на дистанції 500 метрів. Ростислав Леонтенко подолав перший раунд кваліфікації, але зупинився у другому і не пробився до чвертьфіналу. Ярослав Морозов, Вікторія Червенко і Тетяна Зарванська провели лише по одній гонці.

У гірськолижному слаломі наша Анасатсія Мацола посіла 33 місце. Анастасія Шепіленко не фінішувала у першій спробі, під час якої з дистанції зійшли одразу 33 учасниці!

Українці сьогодні, 21 січня, змагатимуться в чотирьох видах спорту.

Шорт-трек. Змагання завершуються гонкою на 1000 метрів. Склад української команди незмінний – Леонтенко Ростислав, Морозов Ярослав, Зарванська Тетяна і Червенко Вікторія. Початок о 23:00.

Гірськолижний спорт. Останнім видом змагань тут стане чоловічий слалом, що стартує о 16:30. Єдиним українським представником буде Цибеленко Роман.

Біатлон. Боротьба у цьому виді спорту закінчиться масстартом. Чоловіча гонка розпочнеться о 20:45. У ній побіжать четверо представників України: Грущак Дмитрій, Чихарь Владислав, Кінаш Степан та Боровик Роман. Жінки розпочнуть змагання о 22:40. І тут теж буде, за кого повболівати, адже нашу команду представлятимуть Городна Юлія, Городна Олена та Стеблина Лілія.

Сноубординг. Після тижневої перерви на схили Лейк-Плесіду повертаються сноубордисти, які змагатимуться, починаючи з 17:00, у гігантському паралельному слаломі. Від української команди за медалі боротимуться Гапатин Надія, Боднарук Віта, Харук Михайло та Кашелюк Василь.

Усім – успіху!

Трансляцію змагань традиційно можна переглянути на телеканалі XSPORT та на сайті.

Нагадаємо, ХХХІ Всесвітня зимова Універсіада триває в США 12-22 січня. У складі української команди – 61 спортсмен і 29 тренерів. Вони представляють 20 українських і 2 закордонних (Польща і США) університети.