Українки виграли чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 серед університетів!

480

В Угорщині завершився чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 серед університетів. Команда з України здобула здобула блискучий результат – золото і срібло.

«Баскетбол 3х3 – один з тих видів спорту, який стрімко набрав популярності і у світі, і в Україні. Особливо серед учнівської і студентської молоді. Діти дуже люблять його. У більшості шкіл і закладів вищої освіти в Україні грають в баскетбол три на три не тільки на заняттях, але й під час перерв, після уроків чи пар. Тож утворюються команди, є інтерес до участі у змаганнях регіонального і всеукраїнського рівня. Цього року на Універсіаді України брали участь насправді дуже сильні команди, а найкращі поїхали на ЧЄ і показали феноменальний результат – золото і срібло. Вітаю весь студентський спорт України із цим досягненням!» – прокоментував голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Вадим Стеценко.

Чемпіонками турніру стали студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: Вероніка Космач, Дарʼя Кононученко, Вероніка Любінець і Анжеліка Ляшко. У всіх семи матчах вони здобули перемоги, а у фіналі здолали Університет Пітешті (Румунія) з рахунком 19:16.

Найбільш цінною гравчинею, MVP турніру, визнано Вероніку Космач.

«Насамперед я дякую ЗСУ, які захищають нашу країну і завдяки яким ми можемо виступати на таких змаганнях. Загалом це був класний турнір. Чудова локація, два корти, просто за нами був великий фонтан, дуже красивий Університет Дебрецена. У команді панувала весела атмосфера, ми були налаштовані лише на перемогу і в кожному матчі робили все, що від нас залежить», – зазначила одна з найращих баскетболісток України, студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Вероніка Космач.

Також зазначимо, що у чоловічому турнірі потужно виступили хлопці з Сумського державного університету: Ілля Кабацюра, Євген Балабан, Ігор Стародуб і Сергій Старцев. Вони виграли вісім зустрічей, але у фіналі все ж поступилися команді Університету Вітовта Великого (Каунас, Литва). Чоловіча команда з України стала срібними призерами чемпіонату Європи!

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

Коментарі

коментарів