Українські футзалісти з медалями повертаються на Батьківщину

1295

У фінальному поєдинку студентського чемпіонату світу серед жінок, ззустрілися збірні України та Росії. Перша гра цих збірних вже відбулась на стадії групового етапу і тоді наша команда здобула перемогу з рахунком 2:1. Тож настрій був доволі оптимістичний.

Проте у вирішальному матчі за золоті нагороди росіянки дуже потужно почали і лише майстерна гра на останньому рубіжі допомогла українам втримати свої ворота у цілісності. Та на жаль, незадовго до перерви суперниці заробили небезпечний штрафний і  потужним прямим ударом відкрили рахунок у матчі.

Та «жовто-сині» не втрачали оптимізму і продовжували шукати щастя біля чужих воріт і по перерві, хоч в атаці все складалося для підопічних Шайтанова не найкращим чином. Та у першій половині другого тайму російська збірна знову заробила «стандарт» і знову його реалізувала, відправивши у ворота Цикаленко другого м’яча.

Після цього суперник почав грати по рахунку, а наша команда була змушена, невдовзі, перейти на гру у з п’ятим польовим гравцем. Але особливих дивидентів це не принесло, а наприкінці гри ще і Ірина Дубицька, яку було визнано найкращою гравчинею чемпіонату, заробила вилучення, після чого стало зрозуміло, що переломити хід гри вже не вдастся. У підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу росіянок з рахунком 2:0. Збірна ж України стає срібним призером змагань, що теж є достойним результатом!

Чоловіча студентська збірна України з футзалу цього дня боролася за бронзові нагороди чемпіонату світу. У грі проти Португалії наші хлопці більшу частину матчу домінували на майданчику та контролювали гру, тому і небезпека біля воріт Бірова виникала доволі рідко.

Вже на 12-й хвилині Радевич потужним пострілом під поперечину заставив Бруно Сантоса витягати м’яча з власних воріт. Та обертів наша команда не зменшувала і в атаці проводила значно і більше часу, аніж в обороні, що і дозволило піти на перерву ведучи у рахунку.

Другий тайм вже португальці кинулися відчайдушно штурмувати ворота українців, але «жовто-сині» надійно відпрацьовували у захисті і продовжували гостро атакувати. Одна з таких атак завершилася результативним проходом Легендзевича і влучним пострілом Радевича у «дев’ятку» португальських воріт.

Після цього Португалії було вже нічого втрачати і вони почали грати у п’ять польових гравців, що дозволило під завісу матчу відзначитись і нашому голкіперу, який встановив остаточний рахунок 3:0!

Україна ж з бронзовими нагородами завершує цей чемпіонат світу! Вітаємо хлопців з гідним виступом та чекаємо обидві наші команди на Батьківщині!