Українські хокеїсти готові підкорювати Всесвітню зимову Універсіаду

120

Студентська збірна України завершила «Hockey Can’t Stop Tour», який був організований за підтримки чотирьох канадських університетів, щоб дати українській команді можливість зіграти товариські поєдинки перед поїздкою в Лейк-Плесід на Всесвітню зимову Універсіаду.

Університети Саскачевана, Калгарі, Альберти і Манітоби допомогли хокеїстам з України акліматизуватися провівши контрольні зустрічі на тамтешніх майданчиках.

У рамках туру українська збірна поступилася університетським командам Саскачевана (0:2), Калгарі (1:3) та Альберти (1:5). А от в завершальному матчі проти університету Манітоби підопічні Вадима Шахрайчука тріумфували 5:1.

Хоча основна увага приділяється самому хокею і підготовці до Універсіади, та не обійшлося і без благодійної складової. Прибуток від продажу квитків буде передано Канадсько-українському фонду, який підтримує гуманітарні організації як в Україні, так і в Канаді. З них більшу частину коштів отримає благодійний фонд «Врятуймо українську хокейну мрію», яким керує Федерація хокею України за підтримки Міжнародної федерації хокею (IIHF). Гроші підуть на підтримку українських гравців та відновлення арен.

Свій перший матч на Універсіаді збірна України зіграє 12 січня саме проти канадської команди.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів