Український чемпіон Олександр Бондарев здобуває перший подіум у сезоні 2023

1233

Цими вихідними на міжнародному картодромі Circuito Internazionale Napoli у Сарно відбувся передостанній етап перегонів найпрестижнішої серії WSK — WSK Super Master Series. 

Нагадаємо, що Олександр в п’ятницю виборов Pole position у Кваліфікації, після відбулися досить важкі Хіти, де наш пілот зумів зберегти лідерську стартову позицію у Префіналі.

Сьогодні відбулась вирішальна боротьба за перемогу у Префіналі та Фіналі. 

Олександр чудово розпочав Префінал А, одразу втримуючи позицію лідера. Проте вже з п’ятого кола почалася надпотужна боротьба за першу позицію, у ході суперництва наш пілот втрачає декілька позицій, відвойовує їх до фінішу, завершує перегони 6-м. 

Однак навіть з цим результатом у Префіналі, Олександр набирає достатню кількість очок, щоб у найголовнішій битві стартувати з першого ряду. 

У Фіналі наш гонщик стартує з Р2. Події на треку розвивалися напружено, на 2-му колі трапилась аварія в результаті якої одного з картингістів забрала швидка. Доречі у Префіналі у аварію також потрапив друг і колега по команді Олександра, австралійський пілот Lewis Francis Racing Бажаємо їм найшвидшого одужання!

Через цей інцидент був рестарт у Фіналі. 

Розпочавши з зовнішньої сторони, спочатку Олександр втрачає декілька позицій та опиняється на Р5, надалі поступово проривається вперед і з сьомого кола виходить на Р2, сміливо відривається від групи суперників позаду і впевнено намагається скоротити розрив з лідером, на фінальному колі Олександр здійснює декілька спроб обігнати суперника, однак фінішує Р2. 

Ця важка, але цікава битва приносить нашому Чемпіону Подіум у цьому етапі перегонів.

Вітаємо Олександра!

Наразі у турнірній таблиці Чемпіонату, наш пілот займає 4-ту позицію. Все вирішиться на останньому етапі перегонів, які відбудуться в Кремоні наприкінці квітня. 

Дякуємо команді Kart Republic за наполегливу роботу, батькам за підтримку, а нашим відданим вболівальникам за побажанням, віру і що були поряд цими вихідними!

Наступного тижня на нас чекає перший етап Champions of the future в Іспанії, не пропустіть!

Тільки вперед!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів