Український гонщик стартував на міжнародному турнірі FORMULA REGIONAL EUROPEAN BY ALPINE

531

Олександр Партишев розпочав сезон в Чемпіонаті FORMULA REGIONAL EUROPEAN BY ALPINE 2023. Позаду перший для Alex Partyshev італійській етап FRECA – 2023 в Імолі.

Сказати, що він був важким – нічого не сказати! Це вже не Формула – 4, боротьба запекла з першої секунди до фінішного прапора на будь-якій позиції з будь-яким суперником. З 33 пілотів лише 7 новачків. Тому результати кваліфікацій були дуже скромними, – далася взнаки відсутність досвіду на новому боліді і вкрай мала кількість тренувальних днів у цій серії. 

Не пощастило у стартовій гонці, – на першій же хвилині, після «подачі» не найблагороднішого пілота іншої команди довелося залишити машину та заїзд. У другій усе склалося набагато вдаліше, і фінішувати в середині пелотону, покращивши 13 позицій, було найбільш можливим досягненням. 4(!) сєйфтікара за 30 хвилин не дали зробити більше обгонів))

Продовжуємо тренування і готуємося до наступного етапу 19-21 травня у сонячній Барселоні. Траса знайома, робитимемо все можливе та неможливе для покращення показників!

Щиро Дякуємо Ossi Oikarinen Peter Flythström та всьому колективу нашої дружної команди KIC Motorsport, привітання з чудовими виступами та щирі побажання подальших перемог нашим співкомандникам Shannon Lugassy та Maya Weug. Безмірна подяка нашим друзям Alex Legenkyi Sergii Legenkyi Sergii Klimenko Ivan Klymenko Ольга Клименко за підтримку протягом цих трьох дуже непростих, але незабутніх днів захопливого єдиноборства!

Прес-служба КФВС МОН

 

 

Коментарі

коментарів