University Master Cup 2019

1532

Інструкція для Вищих Навчальних Закладів.

Етап 1. Підготовка та інформування студентів ЗВО. 22.04.2019 – 11.05.2019

1. Кожен Заклад вищої освіти (далі – ЗВО) повинен підтвердити участь у турнірі UMC 2019, розповсюдивши інформацію про проведення турніру через свої інформаційні канали. Реєстрація хоча б однієї команди на відкриті кваліфікації на платформі ​ESM Zone​ буде офіційним підтвердженням з боку ВНЗ на участь у турнірі. Відповідні посилання на кваліфікації будуть розміщені на ufes.com.ua/umc2019​ .

2. Кожен ЗВО, що прийматиме участь у турнірі займається розповсюдженням інформації щодо турніру серед студентів за допомогою усіх наявних каналів комунікації, включаючи сайт ЗВО, соціальні мережі та інші засоби поширення інформації.

3. У ЗВО обирається відповідальна особа, яка несе відповідальність за поширення інформації та заповнення ​ онлайн форми​ для підтвердження участі – https://forms.gle/uqY6XAbrZAj5V66y9​ . Посилання на кваліфікації також можно знайти за адресою ​ufes.com.ua/umc2019​ .

4. Ця особа обирає собі помічника або групу помічників, які мають знання та досвід у відповідних кіберспортивних дисциплінах: Dota 2, CS:GO, League of Legends та FIFA 19;

*примітка: з дисциплін League of Legends та FIFA19 взяти участь можуть тільки студенти ЗВО Києва та Київської області.

З FIFA 19 матчі будуть проводитися тільки на LAN фіналі змагань 26 травня.

Етап 2. Формування команд та реєстрація на відкриті кваліфікації. 22.04.2019 – 11.05.2019

1. Для участі в Турнірі студенти ЗВО на власний розсуд формують ​ довільну кількість команд, в якій хоча б один гравець має бути студентом даного ЗВО. 2. Під час формування команди, має бути обраний її капітан та офіційний представник команди на всіх етапах проведення турніру. Це може бути одна й та сама людина.

3. Капітан команди гарантує, що у складі всі гравці є студентами вищих навчальних закладів, та мають дійсний студентський квиток. Копії підтверджуючих документів усіх членів команди (наприклад, студентських квитків, довідки про навчання у ВНЗ, залікової книжки, тощо) мають зберігатися у капітана команди, та мають бути надані організаторам Турніру за вимогою.

4. Після цього усі команди мають зареєструватися на порталі ESM Zone, за посиланням: ​esm.zone​ . F.A.Q. з користування Esm Zone – ​ esm.zone/faq​ . Важливо! ​Командам необхідно вказати повну назву ЗВО, який вони представляють, у описі команди на ​esm.zone​ .

5. Фінальним етапом буде реєстрація усіх команд на обидві відкриті кваліфікації з дисципліни, яку вони представляють. Посилання також можно знайти тут – ufes.com.ua/umc2019​ .

6. Зауважте​, що при реєстрації команди на відкриті кваліфікації на платформі ESM Zone треба буде сплатити вступний внесок.

a. Під час реєстрації капітан команди сплачує одноразовий ​ вступний внесок в розмірі 100 грн за одну команду в одній дисципліні.

b. Оплата здійснюється на сторінці турніру на Турнірному порталі ESM.zone при реєстрації на участь у турнірі.

c. Оплата здійснюється як разовий внесок та діє на весь період Турніру.

d. Кожна команда, що оплатила вступний внесок та приймає участь у Турнірі, незалежно від результатів, прийматиме участь у розіграші цінних призів після закінчення турніру, що буде проведено 31 травня о 18:00 за допомогою сервісу random.org. та транслюватиметьсяна каналі Zeer.tv

e. Також, усі учасники отримають грамоти від Федерації та Університету, честь якого вони захищають.

f. Вступний внесок не повертається, якщо команда заплатила, але не може взяти участь у змаганнях, або не з’явилась на свій матч кваліфікації та отримала технічну поразку.

g. Вступний внесок вноситься капітаном під час реєстрації конкретної команди, у випадку, якщо команда була видалена з порталу ESM Zone, для участі іншої команди внесок треба буде заплатити ще раз.

h. Вступний внесок дає право брати участь у обох відкритих кваліфікаціях з усіх дисциплін (якщо команда задовольняє інші критерії участі).

i. Заміни у складі команди дозволені і не впливають на розмір вступного внеску.

j. Оплата буде здійснюватися через сервіс ​ WayForPay, ​що підтримує оплату банківською картою, або через Приват24.

7. Важливо!​ Одна команда (або окремий гравець) не може представляти на турнірі більше одного ВНЗ з ​ однієї дисципліни​. При виявленні порушень, ця команда може бути дискваліфікована на розсуд організаторів.

Посилання на відкриті кваліфікації

*примітка: з дисциплін League of Legends та FIFA 19 взяти участь можуть тільки студенти ЗВО Києва та Київської області.

З FIFA 19 матчі будуть проводитися тільки на LAN фіналі змагань 26 травня.

DotA2 – ​ https://esm.zone/dota2/league/esu-dota

LoL – ​ https://esm.zone/lol/league/esu-lol

CS:GO – ​ https://esm.zone/csgo/league/esu-csgo

Етап 3. Проведення основного онлайн етапу Турніру серед команд, що представляють ВНЗ. 11.05.2019 – 19.05.2019

1. Після формування команд у ЗВО та реєстрації на участь у Турнірі буде проведено онлайн етап змагань на платформі ​esm.zone​ , після проведення якого, буде визначено команди, що потраплять на LAN фінал у Києві з кожної кіберспортивної дисципліни.

2. Під час проведення Турніру усі учасники мають дотримуватися офіційних Правил Турніру​ , посилання на які буде також розміщено на сайті – ufes.com.ua/umc2019​ .

3. Шість команд (по дві на дисципліну) візьмуть участь у Фіналі Турніру, що відбудеться 26.05.2019 року у м. Києві.

Етап 4. Проведення фінального етапу турніру в місті Києві. 26.05.2019

1. Витрати на квитки до м. Києва в обидва боки для гравців команд – учасників LAN фіналу змагань, що не навчаються у м. Києві чи Київській області, беруть на себе організатори турніру. Подробиці будуть повідомлені ближче до дати фіналу.

2. Команди мають бути у Києві не пізніше ніж 25.05.2019 року, для зустрічі з організаторами та проведення вступного інструктажу, що відбудеться 25.05.2019 р. о 18:00 у місці, повідомленому організаторами ближче до дати фіналу.

3. Фінальний етап буде проведено 26.05.2019 року з 09:00 до 21:00.

4. Нагородження команд-переможців та офіційне закриття турніру відбудеться 26.05.2019 о 21:00.

Необхідні посилання:

1. Портал ESM Zone

2. Правила змагань

3. Web сторінка змагань​ – тут можно знайти всю потрібну інформацію.

4. Discord сервер ​- для комунікації з організаторами.

5. Онлайн форма​ – що мають заповнити відповідальні особи від ЗВО.

Контакти організаторів Сервер Discord – ​ https://discord.gg/aCN3HB3

Електронна пошта – ​esu@esm.zone

Коментарі

коментарів