УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ І ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ КУРАШ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

1903

У столичному спортивному комплексі НПУ ім. М. П. Драгоманова відбулося урочисте відкриття І чемпіонату України з боротьби Кураш серед школярів.

Перший за ліком Чемпіонат урочисто відкрили напутніми словами до учасників та гостей змагань начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник та президент федерації боротьби Кураш України, Заслужений тренер України Володимир Мачугін, які також сумісно з багаторазовими чемпіонами та призерами міжнародних змагань нагороджували учасників змагань медалями та дипломами.

Начальник КМВ КФВС МОН України урочисто передав вітання від голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка, якій у даний час знаходиться у відрядженні на головних шкільних змаганнях сезону – Всесвітня літня Гімназіада 2018. Та висловив впевненість, що невдовзі і боротьба Кураш стане одним з видів спорту, який буде представлені на змаганнях Всесвітньої Гімназіади.

Безпосередньо у самих змаганнях взяли участь понад 120 школярів з різних куточків країни, які боролися за головні нагороди змагань. Вітаємо юних спортсменів та бажаємо нових перемог на спортивній ниві!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів