Урочистий початок навчального року відбувся у драгоманівців

4728

Ось і розпочався новий навчальний рік! Попереду школярів і студентів очікують нові знання, нові друзі, новий досвід, цікавий і насичений подіями навчальний рік.

Цими днями співробітники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки були запрошені на Посвяту в першокурсники студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, який часто називають «Патріархом української освіти».

Свято відбулось в Міжнародному  центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац) велично і поважно, з українським духом в серці, мові і чудових виступах  Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.

Студентів-першокурсників та їх батьків, гостей свята в холі зустрічав класичною музикою духовий оркестр, зі сцени Жовтневого палацу вітали ректор Національного  педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко, третій президент України, голова наглядової Ради НПУ ім. М.П. Драгоманова Віктор Ющенко, Патріарх Київської і всієї Русі-України – Філарет, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та багато інших поважних гостей, які давали важливі настанови, так необхідні на початку дорослого життя.

Варто зазначити, що крім іншої важливої інформації з доповіді ректора про життя університету, було оголошено і про навчання і підготовку в стінах університету 55 майстрів спорту України і майстрів спорту України міжнародного класу. І цього року багато перспективних спортсменів-школярів стали студентами цього навчального закладу.

На сцені до рук першокурсників  були урочисто передані символічний ключ до знань і студентський квиток. Урочисто була виголошена клятва Драгоманівців.

Так, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова розпочав 185 рік від дня свого заснування!

 

В свою чергу хочемо привітати з початком навчального року всі навчальні заклади столиці, в тому числі спортивного профілю.

Бажаємо легкого навчання, взаємопорозуміння, натхнення і креативності!

Щиро вдячні факультету фізичного виховання та спорту НПУ ім. М.П. Драгоманова  за запрошення і надану можливість приєднатися до цього чудового свята!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів