Урочисте привітання футбольної команди ДТЕУ

681

30 березня під час Вченої ради у Державному торговельно-економічному університеті відбулось урочисте вручення членам футбольної збірної чоловічої команди університету посвідчень майстрів спорту з футболу, а також Подяк Міністерства освіти і науки України за успішний виступ та гідне представлення України на Європейських університетських іграх 2022, де збірна команда ДТЕУ стали срібними призерами змагань.

Вітав студентів і їх тренера Олексія Яценка особисто ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі, члени Вченої ради, завідувач кафедри фізичної культури університету Вячеслав Гамов та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Цього року збірна також готується взяти участь і успішно представити нашу державу на чемпіонаті Європи серед студентів, що відбудеться наприкінці червня в Албанії, і мріє потрапити на Кубок Світу серед студентів (FISU University World Cup Football) у жовтні поточного року, проведення якого заплановано у КНР.

Від щирого серця бажаємо студентській збірній успіху і досягнення поставленої мети! Дякуємо особисто ректору Анатолію Антоновичу Мазаракі і завідувачу кафедри фізичного виховання Вячеславу Гамову за таку потужну підтримку і постійну увагу до розвитку студентського спорту в університеті!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів