Урочисті проводи офіційної делегації учнівської збірної команди України до Сербії

197

10 вересня 2021 року представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом з головним спеціалістом відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки КМДА Сергієм Мельником взяли участь в урочистих проводах офіційної делегації учнівської збірної команди України до Сербії. Саме в Белграді з 11 по 19 вересня відбудуться перші Всесвітні учнівські спортивні ігри (ISF U15 World School Sport Games), на яких наші найкращі учні представлятимуть Україну в 14 з 15-ти видів спорту.

Всього у Всесвітніх учнівських спортивних іграх візьмуть участь понад три тисячі учнів з 35 країн світу. Від України у складі делегації 251 учень, з яких 54 представлятимуть столицю.

Проводжали їх представники Міністерства освіти і науки України Артур Селецький – профільний заступник Міністра освіти і науки України, Вадим Стеценко – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Роман Греба – президент Української федерації учнівського спорту, співзасновник дистанційної Атмосферної школи Святослав Серебрянський і народний депутат, олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби – Жан Беленюк, напутні слова якого були дуже важливими і значущими для наших юних спортсменів, що роблять свої перші кроки на міжнародній спортивній арені!

Тож бажаємо успіхів, сили та завзятості нашим юним спортсменам та тримаємо за них кулаки. А спостерігати за їхніми успіхами ми зможемо в новинах на «UА Перший» та телеканалі «ДОМ».

І як сказав Нельсон Мандела: «Я ніколи не програю: я або виграю, або навчаюсь», нехай ці слова стануть девізом як для учасників Всесвітніх учнівських спортивних ігор, так і для нас – вболівальників!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів