Успіхи студентів Києва на міжнародній арені в березні

319

Попри повномасштабну війну на території України, яку розпочала Росія за підтримки Білорусі, наші українські спортсмени, в тому числі і студенти столичних закладів вищої освіти, знаходять сили і захищають честь України на міжнародних змаганнях! 

З гордістю хотіли б відзначити студентів-спортсменів м.Києва, що взяли участь і представили м.Київ в складі національних збірних команд України з видів спорту на міжнародній арені протягом березня. 

З 23 по 27 березня відбувся Чемпіонат світу з фігурного катання-2022 в Монпельє, Франція. У складі збірної України в одиночному катанні виступав студент 3 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України Іван Шмуратко.

20-річний киянин після короткої програми серед чоловіків показав 22-й результат з 24 спортсменів, що брали участь у змаганнях, що дозволило йому кваліфікуватися до довільної програми. В загальному підсумку Іван набрав 196,45 балів і посів 23-тє місце. 

Для  Шмуратка це другий найкращий результат в кар’єрі на рівні ЧС, тим паче за відсутності можливості проведення тренувань і спеціальної підготовки до змагань протягом останнього місяця у зв’язку з війною, що триває в Україні. У 2021 році він став 21-м. 

Іван катав програму у тренувальній футболці з написом «UKRAINE» на підтримку нашої держави!

Збірна України з боксу завершила виступ на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 22-х років, що проходив у хорватському Поречі з 13 по 23 березня, де завоювала 10 медалей. На Євро-2022 (U22) з боксу змагалися боксери 2000-2003 років народження.

Срібло чемпіонату Європи завоював студент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Андрій Єфимович у ваговій категорії до 48кг. В ¼ фіналу Андрій переміг німецького спортсмена Джуліано Гомана. В півфінальному ж бою трохи поступився спортсмену з Грузії Луке Кублашвіллі і став срібним призером змагань.

З 18 по 20 березня  в м.Белград, Сербія відбувся Чемпіонат світу в приміщенні з легкої атлетики, де випускниця  Національного університету фізичного виховання і спорту України і вихованка освітянської ДЮСШ №16 м. Києва Ірина Геращенко посіла п‘яте місце, показавши результат 1.92м у стрибках у висоту! Чемпіонкою ж світу в цьому виді спорту стала представниця Дніпропетровщини Ярослава Магучіх, що продемонструвала найкращий результат сезону в світі, подолавши планку на висоті 2,02 м.

Щиро вітаємо всіх наших спортсменів і їх наставників з чудовими виступами на міжнародній арені і бажаємо подальших перемог і високих спортивних досягнень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів