Успіхи учнівської молоді Києва на змаганнях Гімназіади України з фехтування

432

Збірна команда Києва взяла участь у змаганнях V літньої Гімназіади України з фехтування, що 1-5 травня тривала у м. Львів. Столицю на змаганнях представляли 18 спортсменів з 8 закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) м.Києва, що є вихованцями ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ», ДЮСШ №16 та ДЮСШ «Армієць» м.Києва.

Загалом за нагороди змагань боролися представники 97 ЗЗСО з 12 регіонів України, 73 юнака і 56 дівчат.

Найбільше представництво в команді Києва складали рапіристи, то ж і успіхи у нас найбільшими були саме в рапірі!

В особистих змаганнях нашим юнакам вдалося зайняти сходинки всього п’єдесталу пошани: вихованці ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ» Романенко Арсеній і Бачик Володимир вибороли 1 і 2 місця відповідно, а учень школи №57 Шевченківського району м.Києва Сімонов Андрій став бронзовим призером змагань. Тренує всіх юнаків тренер ОФКІП НУФВСУ Шаркіна Тетяна Олегівна. Крім того, в командних змаганнях рапіристів взяли участь 2 команди від м.Києва. Команда Київ-1 у складі Сімонова Андрія, Бачик Володимира, Романенко Арсенія і Комлева Бориса завоювала срібні нагороди, програвши лише один укол команді Львівської області. Юнацька ж команда Київ-2 посіла шосте місце.

Серед дівчат золото Гімназіади виборола Щерба Анна, вихованка ОФКІП НУФВСУ. Також до шістки найкращих увійшла Пономаренко Таїсія, вихованка ДЮСШ №16, учениця школи №127 Дарницького району м. Києва.

В командних змаганнях в рапірі наші дівчата стали бронзовими призерками змагань у складі Щерба Анна, Рокитько Софія, Донцова Ольга, Калякіна Євгенія під керівництвом Хісматуліної Олени Володимирівни.

Щиро вітаємо всіх переможців і призерів змагань Гімназіади України з фехтування та їх тренерів і вчителів з чудовими виступами їх учнів-спортсменів. Бажаємо миру, добра і нових яскравих спортивних досягнень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України