Успіхи жіночих команд столиці на Кубку України з футзалу

97

Впродовж 14-16 березня у місті Львів проходив Кубок України з футзалу серед жіночих студентських команд закладів вищої освіти, в якому участь брали 9 жіночих команд, що представляли різні області України.

Місто Київ на змаганнях представляли студентські команди: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Українського державного університету імені М. П. Драгоманова та Національного університету біоресурсів та природокористування України. Це три найсильніші жіночі студентські команди м.Києва, кожна з яких була на п’єдесталі пошани минулорічного Чемпіонату м.Києва з футзалу серед студентських жіночих команд, що щорічно проводиться під егідою Футбольної асоціації студентів Києва.

За результатами Кубку України дівчата з НПУ імені М. П. Драгоманова вибороли золото, а командам НУБІП України і КНУ імені Т. Шевченка зовсім трохи не вистачило для боротьби у фіналі і вони зустрілися між собою в грі за 5 місце. В результаті команда НУБІП посіла п’яте місце, а команда КНУ імені Т. Шевченка – шосте. 

Вітаємо переможниць та тренерів з високим досягненням та бажаємо подальших успіхів і найвищих результатів у майбутніх змаганнях!

Щирі слова вдячності Всеукраїнській футбольній асоціації студентів та Асоціації футзалу України за організацію та проведення змагань в такі непрості часи для України.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів