Успішні виступи вихованців Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2  у чемпіонаті міста з боксу

39

 19-21 січня 2023 року у філії Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2 проводився Відкритий Чемпіонат міста з боксу серед юнаків, юніорів, молоді та дівчат всіх вікових груп. У змаганнях брали участь 85 спортсменів.

 Спортсмени були представлені командами:

Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (відділення боксу та кікбоксингу), клубу бойових мистецтв «ПРАЙД», Хотинської ДЮСШ, Чемеровецької ДЮСШ, КЗ «ДЮСШ» Гусятинської селищної ради.

Вихованці ДЮСШ №2 показали результати:

І місце: Жайворонок Денис (52 кг), Станіславський Ілля (44 кг), Блохін Даніїл (44 кг), Балан Михайло (46 кг), Скринченко Олександр (57 кг), Гуменюк Велеслав (60 кг), Вербовий Богдан (54 кг), Шитіков Ілля (60 кг), Боднарчук Гєрман (63 кг), Томчишен Артем (63 кг), Станіславська Марина (44 кг), Костинюк Віолетта (44 кг), Клюцук Назарій (28 кг), Лишневський Роман (40 кг), Яцук Артем (56 кг), Лубко Богдан (63 кг), Коваль Дмитро (54 кг), Стасюк Денис (81 кг), Шрамович Ілля (30 кг), Галюк Максим (40 кг), Бобров Олександр (54 кг), Андреєв Олександр (42 кг), Свідерський Роман (44 кг), Хім’як Іван (52 кг), Лаврова Анастасія (50 кг), Корнійчук Тарас (66 кг), Романов Святослав (70 кг), Червонящий Гліб (44 кг), Макогонюк Яна (50 кг),

Ткачук Дмитро (66 кг), Томашун Даніл (57 кг), Пипа Богдан (57 кг), Ковшов Ростислав (32 кг), Лабатюк Сергій, Тимчук Даніель, Горбовський Ігнат, Мізик Микола, Раєвський Руслан, Василець Єлізавета, Косов Аркадій.

ІІ місце: Комаровський Євген (60 кг), Колодезний Максим (44 кг), Вишневський Іван (60 кг), Сорока Денис (66 кг), Березовський Ілля (52 кг), Савчук Михайло (57 кг), Лаврентьєв Максим (34 кг), Манько Максим (30 кг)

Слободян Давид (50 кг), Андреєва Анна (44 кг), Козловський Арсеній (40 кг),

Ольховий Едуард (57 кг), Каландюк Даніїл (32 кг), Галагодза Максим, Хоптюк Кіра, Хоптюк Валерія, Нікіфоров Олександр, Лабудько Влад.

ІІІ місце: Гончар Влад (57 кг), Задоянчук Михайло (63,5 кг), Баланов Антон (57 кг), Рябий Єгор (57 кг), Горевич Андрій (40 кг), Білий Сергій (63 кг), Буянов Максим (67 кг).

 Підготували  вихованців ДЮСШ № 2 до змагань тренери-викладачі відділення боксу Олександр СКАВРОНСЬКИЙ, Олег ЛЮЛЬКО, Володимир ПРИХОДЬКО, Дмитро НЕВЕНГЛОВСЬКИЙ, Віктор АРХІПОВ та тренер-викладач відділення кікбоксингу Анатолій ЛАБАТЮК.

На змаганнях були присутні завідувач відділу молоді та спорту ДГП Кам’янець-Подільської міськорї ради Володимир Костинюк та Президент Кам’янець-Подільської міськрайонної федерації боксу Сергій Кротік.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів