Успішні виступи киян на чеміпонаті України з легкої атлетики U-18

417

4-6 лютого в м.Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. Це як раз та вікова категорія атлетів, серед яких будуть вже в березні проведені змагання IV літньої Гімназіади України з легкої атлетики, тому увага до цього чемпіонату з нашого боку була особливою. Треба відзначити достатньо високий рівень результатів для юнаків і дівчат U-18 на цьому чемпіонаті. Був навіть встановлений національний рекорд у семиборстві.

Спортсмени м. Києва також продемонстрували високі результати і перемогли в загальнокомандному підсумку серед областей України. Особливо хотілося б відзначити наших юних атлетів, що стали чемпіонами і призерами України в своїх видах.

Гордійчук Софія, що представляє ОКІП імені Івана Піддубного НУФВСУ, відзначилась двома медалями. Вона стала чемпіонкою України з бігу на 3000 м (10:35.15) та срібною призеркою з бігу на 1500 м (4:52.47). Притому значно покращила свій результат на цій дистанції в порівнянні з тим, що продемонструвала восени минулого року на І Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 в Сербії, де також завоювала срібло для України. Тоді її результат становив 5.01:84. То ж зростання результату очевидне!

На рівні кандидатів у майстри спорту виступили і завоювали звання чемпіонів України наші стрибуни з жердиною: Антоніна Терещенко, 3 м 80 см (ДЮСШ «Старт») і Ілля Бобровник, 4 м 90 см (вихованець освітянської ДЮСШ №16 м.Києва). Також Пакулєв Олексій (СДЮШОР м.Києва з л-атетики) з бігу на 60 м з бар’єрами продемонстрував час 8.38 с (КМС), але цього не вистачило для золота і він виборов срібну медаль чемпіонату України.

Кібець Марія (СДЮШОР м.Києва з л-атетики) стала чемпіонкою України з бігу на 60 м з бар’єрами, показавши час 8.85 с на цій дистанції, і це її особистий кращий результат. Ще одна вихованка цієї СДЮШОР Ковгар Дарина стала срібною призеркою у п’ятиборстві серед дівчат, набравши 3291 очко.

Також наша юнацька збірна, у складі Демченко Станіслава, Кравця Дмитра, Сороки Валерія, Пакулєва Олексія, виборола срібні нагороди у комбінованій естафеті (100/200/300/400 м). А бронзову нагороду у стрибках з жердиною отримав Владислав Басалай (ДЮСШ «Старт») з результатом 3 м 60 см.

Хочемо привітати наших юних спортсменів з вдалими виступами і побажати подальшого успішного підкорення спортивних вершин! Вдалої підготовки і високих результатів на змаганнях Гімназіади України, що відбудеться вже в березні цього року!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України